M jak miłość, odcinek 1468: Napad na Magdę i Budzyńskiego. Będą musieli uciekać z mieszkania przed mafią

2019-10-14 10:04 Ag
M jak miłość odc. 1468. Magda (Anna Mucha), Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: TVP MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1468. Magda (Anna Mucha), Budzyński (Krystian Wieczorek)

Chwile w grozy w "M jak miłość" przeżyją Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek)! Ich mieszkanie stanie się celem ataku bezwzględnych gangsterów, którzy w 1468 odcinku "M jak miłość" zrobią kompletną demolkę w apartamencie.Tuż przed ślubem Budzyński uwikła się bowiem w podejrzaną sprawkę przeciwko mafii. Bandyci dadzą prawnikowi nauczkę. Magda wpadnie w taką panikę, że zagrozi Andrzejowi zerwaniem zaręczyn jeśli nic z tym nie zrobi. Narzeczonych w 1468 odcinku "M jak miłość" czeka ucieczka z mieszkania!

"M jak miłość" odcinek 1468 - wtorek, 5.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej z "M jak miłość" będą musieli wyprowadzić się z mieszkania! Zrobi się naprawdę niebezpiecznie kiedy Budzyński przyjmie bardzo podejrzaną sprawę przeciwko gangsterom. Co ciekawe uwikłana w nią będzie także Jola Kaczmarek (Monika Krzywkowska), kuzynka Adama Wernera (Jacek Kopczyński), która chciała wrobić Andrzeja w gwałt!

Czy i tym razem przebiegła prawnika spróbuje swoich sztuczek, żeby pozbyć się konkurencyjnej kancelarii? Niewykluczone, ale w 1468 odcinku "M jak miłość" Andrzej przekona się na własnej skórze z jak groźnymi przestępcami zadarł.

Po powrocie do mieszkania Budzyński i Magda natkną się na całkowitą demolkę. Bandyci z mafii zniszczą niemal doszczętnie ich apartament. Jak podaje "Świat Seriali" jedynym wyjście z sytuacji będzie ucieczka. Zakochani znajdą schronienie w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) na Deszczowej.

Nie przegap: Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży? ZDJĘCIA z planu

Ale mimo to Magda będzie drżała ze strachu o siebie, swojego syna Maćka (Franciszek Przanowski) i ukochanego. Do tego stopnia, że w 1468 odcinku "M jak miłość" zapowie narzeczonemu, że zerwie odwoła ślub i zerwie zaręczyny jeśli nie zrezygnuje z prowadzenia sprawy mafii. Budzyński przekaże wszystkie akta Wernerowi.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1468: Katia zostanie sama z dzieckiem! Przepędzi Łukasza i zniknie na zawsze

Lęk przed mafią będzie sprawdzianem miłości Magdy do Andrzeja! Ale prawnik zrobi wszystko, by nie narażać przyszłej żony i Maćka. Kiedy w 1468 odcinku "M jak miłość" Magda zaproponuje, żeby kupili inne mieszkanie, zgodzi się spełnić jej prośbę. I tym razem w życie zakochanych wkroczy Jola, bo to jej apartament kupi Andrzej. Nie będzie tego żałował?