M jak miłość, odcinek 1494: Marysia ujawni Joasi prawdę o Małgosi. Wyparła się rodziny i doprowadziła Barbarę do choroby!

2020-02-17 20:41 Ag
M jak miłośc, odcinek 1494: Marysia ujawni Joasi prawdę o Małgosi. Wyparła się rodziny i doprowadziła Barbarę do choroby!
Autor: vod.tvp.pl M jak miłośc, odcinek 1494: Marysia ujawni Joasi prawdę o Małgosi. Wyparła się rodziny i doprowadziła Barbarę do choroby!

W 1494 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) aż zblednie kiedy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pokaże jej list od Małgosi (Joanna Koroniewska). Rzuci okiem na pogróżki, które jej młodsza siostra wysyłała do Asi i będzie pewna, że to nie Gosia napisała ten list. Mało tego, w 1494 odcinku "M jak miłość" Rogowska ujawni, że Małgosia dawno zerwała kontakt z rodziną, wyparła się wszystkich. To przez nią Barbara (Teresa Lipowska) choruje na serce!

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Strach Joasi w "M jak miłość, że Małgosia wróci i odbierze jej dzieci sprawi, że Chodakowska poszuka ratunku u Mostowiaków. W 1494 odcinku "M jak miłość" zabierze Wojtka (Feliks Matecki) do rodziny do Grabiny, żeby delikatnie wybadać czy Gosia dawała jakieś znaki życia swoim najbliższym.

Podczas rozmowy z Marysią w 1494 odcinku "M jak miłość" zestresowana Joasia postanowi wprost zapytać o prawdziwą matkę Wojtka. - Mieliście może ostatnio jakieś wieści od Małgosi?
- Żadnych...Od bardzo dawna. Chcesz porozmawiać? - Rogowska wyczuje, że Asia chce jej coś powiedzieć.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1498: Wypadek Leszka to będzie zamach! Krajewski wyda na syna wyrok śmierci

W 1495 odcinku "M jak miłość" wybiorą się więc na spacer do ogrodu, żeby Barbara nie usłyszała ich rozmowy. Bo seniorka rodu wciąż bardzo przeżywa każdą wzmiankę o najmłodszej córce, która zerwała kontakt z rodziną. Marysia postanowi wtajemniczyć Joasię w sprawę Małgosi, bo jako przybrana matka Wojtka ma prawo wiedzieć co się dzieje!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1494: Rozpaczliwy telefon Joasi do Leszka. Oskarży Ninę, że chce zabrać jej dzieci

- Te kłopoty z ciśnieniem to jest dowód na to, że mama to wszystko przeżywa. Trudno jej pogodzić się z myślą, że Małgosia w jakimś sensie wyparła się rodziny. No tak, ale skąd te pytania? - zapyta Rogowska widząc zaniepokojenie w oczach Chodakowskiej.

I wtedy w 1494 odcinku "M jak miłość" Joasia pokaże jej list, który rzekomo dostała od Małgorzaty Chodakowskiej. Wystarczy, że Marysia tylko na niego spojrzy, a już będzie pewna, że to jedno, wielkie oszustwo. - Po pierwsze to nie jest jej charakter pisma. Po drugie, być może ktoś napisał to pod jej dyktando, w co nie chce mi się wierzyć. A po trzecie - masz kogoś, kto ci źle życzy?

Tym samym w 1494 odcinku "M jak miłość" Joasia zacznie się domyślać, że to Nina (Agnieszka Judycka) wysłała do niej list z pogróżkami w imieniu Małgosi.

M jak miłość odc. 1494. Wojtek (Feliks Matecki), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1494. Wojtek (Feliks Matecki), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)