M jak miłość, odcinek 1498: Wypadek Leszka to będzie zamach! Krajewski wyda na syna wyrok śmierci

2020-02-14 8:14 Ag
M jak miłość, odcinek 1498: Wypadek Leszka to będzie zamach! Krajewski wyda na syna wyrok śmierci
Autor: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1498: Wypadek Leszka to będzie zamach! Krajewski wyda na syna wyrok śmierci

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) będzie miał wypadek! Po powrocie z USA ukochany Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) stanie oko w oko ze śmiercią. Jak do tego dojdzie? Przypadek sprawi, że Leszek odkryje przekręty swojego ojca, dewelopera Roberta Krajewskiego (Grzegorz Wons). Wda się z nim w ostry spór, bo w 1498 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na szemrane interesy w firmie. Tuż po opuszczeniu jego biura Leszek ulegnie wypadkowi. To Krajewski senior będzie chciał zabić syna?

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Leszka w "M jak miłość" to będzie próba zabójstwa, które zleci jego ojciec, Krajewski senior? Wszystko wskazuje na to, że tragedia, która rozegra się w 1498 odcinku "M jak miłość" będzie miała ścisły związek z tym, że Leszek dowie się o przekrętach na grube miliony jakie robi jego ojciec podczas budowy hotelu nad morzem - "Morania Hotel i Spa".

Jako pierwszy niedawno w "M jak miłość" krętactwa Krajewskiego odkrył Marcin (Mikołaj Roznerski), który rzucił pracę nim mściwy szef wrobił go w swoje ciemne interesy! Chodakowski sporo ryzykował, bo włamał się do biura Krajewskiego i pobił ochroniarza, ale ostatecznie poznał prawdę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1498: Marcin brutalnie pobity w pracy! Dla Izy to będzie kolejny cios

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek wróci z USA gdzie wyjechał z chorą na depresję Niną (Agnieszka Judycka), by spotkać się z Joasią i osobiście wyjaśnić, że to była kochanka sfingowała list od Małgosi! Kolejny raz Leszek wyzna Joasi miłość i zapewni, że jest dla niego najważniejsza. Ale nie będzie prosił, by znów byli razem...

Wizyta biznesmena w 1498 odcinku "M jak miłość" nie spodoba się Wojtkowi (Feliks Matecki) i Michałowi (Paweł Deląg), ale nie będą mieli żadnego wpływu na to co Asia czuje do Leszka.

Niedługo potem w 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek urządzi ojcu awanturę w firmie, że prowadzi szemrane interesy i jego też próbuje wciągnąć w te przekręty. Kolejny raz Krajewski senior pokaże jak bezwzględnym, mściwym jest tyranem. Nie pozwoli, by syn zniszczył jego plany zgarnięcia wielkiej fortuny.


Sprawdź też: M jak miłość. Olek w więzieniu! Kamil doprowadzi sprawę Artura do końca - WIDEO

Tuż po opuszczeniu biura ojca w 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek będzie miał wypadek i trafi do szpitala. Choć wszystko będzie wyglądało dosyć groźnie skończy się tylko na złamaniu ręki. Zadzwoni jednak do Joasiu, by powiedzieć jej, że jest w szpitalu.

Przerażona Asia w 1498 odcinku "M jak miłość" natychmiast pojedzie do ukochanego, by otoczyć go opieką. Tam Leszek podaruje jej pierścionek i poprosi, żeby wyszła za niego za mąż. Nie będzie oczekiwał odpowiedzi od razu, ale da jej do zrozumienia, że chce ją odzyskać. Joasia przyjmie pierścionek, ale nie włoży go na palec.