M jak miłość, odcinek 1498: Wypadek Leszka to będzie zamach! Krajewski wyda na syna wyrok śmierci

2020-02-14 8:14 Ag
M jak miłość, odcinek 1498: Wypadek Leszka to będzie zamach! Krajewski wyda na syna wyrok śmierci
Autor: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1498: Wypadek Leszka to będzie zamach! Krajewski wyda na syna wyrok śmierci

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) będzie miał wypadek! Po powrocie z USA ukochany Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) stanie oko w oko ze śmiercią. Jak do tego dojdzie? Przypadek sprawi, że Leszek odkryje przekręty swojego ojca, dewelopera Roberta Krajewskiego (Grzegorz Wons). Wda się z nim w ostry spór, bo w 1498 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na szemrane interesy w firmie. Tuż po opuszczeniu jego biura Leszek ulegnie wypadkowi. To Krajewski senior będzie chciał zabić syna?

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Leszka w "M jak miłość" to będzie próba zabójstwa, które zleci jego ojciec, Krajewski senior? Wszystko wskazuje na to, że tragedia, która rozegra się w 1498 odcinku "M jak miłość" będzie miała ścisły związek z tym, że Leszek dowie się o przekrętach na grube miliony jakie robi jego ojciec podczas budowy hotelu nad morzem - "Morania Hotel i Spa".

Jako pierwszy niedawno w "M jak miłość" krętactwa Krajewskiego odkrył Marcin (Mikołaj Roznerski), który rzucił pracę nim mściwy szef wrobił go w swoje ciemne interesy! Chodakowski sporo ryzykował, bo włamał się do biura Krajewskiego i pobił ochroniarza, ale ostatecznie poznał prawdę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1498: Marcin brutalnie pobity w pracy! Dla Izy to będzie kolejny cios

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek wróci z USA gdzie wyjechał z chorą na depresję Niną (Agnieszka Judycka), by spotkać się z Joasią i osobiście wyjaśnić, że to była kochanka sfingowała list od Małgosi! Kolejny raz Leszek wyzna Joasi miłość i zapewni, że jest dla niego najważniejsza. Ale nie będzie prosił, by znów byli razem...

Wizyta biznesmena w 1498 odcinku "M jak miłość" nie spodoba się Wojtkowi (Feliks Matecki) i Michałowi (Paweł Deląg), ale nie będą mieli żadnego wpływu na to co Asia czuje do Leszka.

Niedługo potem w 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek urządzi ojcu awanturę w firmie, że prowadzi szemrane interesy i jego też próbuje wciągnąć w te przekręty. Kolejny raz Krajewski senior pokaże jak bezwzględnym, mściwym jest tyranem. Nie pozwoli, by syn zniszczył jego plany zgarnięcia wielkiej fortuny.


Sprawdź też: M jak miłość. Olek w więzieniu! Kamil doprowadzi sprawę Artura do końca - WIDEO

Tuż po opuszczeniu biura ojca w 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek będzie miał wypadek i trafi do szpitala. Choć wszystko będzie wyglądało dosyć groźnie skończy się tylko na złamaniu ręki. Zadzwoni jednak do Joasiu, by powiedzieć jej, że jest w szpitalu.

Przerażona Asia w 1498 odcinku "M jak miłość" natychmiast pojedzie do ukochanego, by otoczyć go opieką. Tam Leszek podaruje jej pierścionek i poprosi, żeby wyszła za niego za mąż. Nie będzie oczekiwał odpowiedzi od razu, ale da jej do zrozumienia, że chce ją odzyskać. Joasia przyjmie pierścionek, ale nie włoży go na palec.

Najnowsze