M jak miłość, odcinek 1498: Marcin brutalnie pobity w pracy! Dla Izy to będzie kolejny cios

2020-02-11 7:33 jkk
M jak miłość, odcinek 1498: Marcin brutalnie pobity w pracy! Dla Izy to będzie kolejny cios
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1498: Marcin brutalnie pobity w pracy! Dla Izy to będzie kolejny cios

W 1498 odcinku "M jak miłość" nowa praca Marcina (Mikołaj Roznerski) okaże się bardzo niebezpieczna. Agencja detektywistyczna Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) to nie żarty - Marcin zostanie pobity! Iza (Adriana Kalska) nie zniesie widoku ukochanego, który będzie wyglądał jak po... ataku psychopaty! I znów do Izy w 1498 odcinku "M jak miłość" wrócą wspomnienia horroru z Arturem (Tomasz Ciachorowski)...

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin rozkręci niebezpieczny biznes z niedawnym policjantem, Jakubem Karskim. A w 1498 odcinku "M jak miłość" natychmiast przekona się jak bardzo naraża siebie i całą rodzinę!

Pierwsze zlecenie agencji detektywistycznej Karskiego Chodakowskiego w 1498 odcinku "M jak miłość" będzie dotyczyły bardzo bogatego biznesmena. Pan ów nie raczy płacić alimentów, więc detektywi odwiedza go aby wyjaśnić te kwestie. Bogacz ukrywa też swoje prawdziwe dochody, więc łatwo nie będzie...

Jednak nikt nie będzie się spodziewał, że akcja w 1498 odcinku "M jak miłość" zakończy się ostrą bójką! Marcin i Jakub wyśledzą bogacza, a ten oczywiście nie będzie z tego powodu zachwycony. A stać go na bandę ochroniarzy, którym nakaże pozbycie się śledczych! I ci wykonają polecenie szefa ostro i brutalnie!

Kiedy Marcin wróci do domu w 1498 odcinku "M jak miłość" Iza załamie się na jego widok! Czy to się znowu dzieje - pomyśli przerażona narzeczona Marcina.

Jednak w 1498 odcinku "M jak miłość" Iza będzie bardzo dzielna i opatrzy rany Marcina. I jak podaje "Świat seriali" wymusi na nim obietnicę, że od tej pory będzie się zajmował w nowej pracy wyłącznie papierkową robotą. Kiedy Marcin obieca to Izie w nagrodę ona puści mu piosenkę, która wybierze na ich ślub!