M jak miłość, odcinek 1498: Leszek przeżyje tragiczny wypadek i oświadczy się Joasi w szpitalu

2020-02-06 7:29 sz
M jak miłość, odcinek 1498: Leszek przeżyje tragiczny wypadek i oświadczy się Joasi w szpitalu
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Leszek przeżyje tragiczny wypadek i oświadczy się Joasi w szpitalu

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) oświadczy się Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Zrobi to w koszmarnych okolicznościach, bo wkrótce Krajewski z "M jak miłość" wyląduje w szpitalu. Będzie miał wypadek samochodowy i przerażona Joasia nie zostawi go samego. Co dokładnie wydarzy się w 1498 odcinku? Czy Joasia i Leszek z "M jak miłość" wezmą ślub? Tego nie możesz przegapić.

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek wręczy Joasi pierścionek zaręczynowy! To niespodziewany zwrot akcji, zważając na to, że w poprzednich odcinkach para rozstała się w niezbyt dobrej atmosferze. Wszystko przez kłamstwa Leszka i krętactwa jego byłej, ciężarnej Niny (Agnieszka Judycka), która stawała na głowie, by zatrzymać przy sobie Krajewskiego. Niestety w "M jak miłość" kobieta straciła dziecko i oboje z Leszkiem pogrążyli się w żałobie.

Po powrocie Michała (Paweł Deląg) w nowych odcinkach "M jak miłość" Joasia nie da drugiej szansy byłemu kochankowi. Pisarz zresztą postanowi interweniować. sam porozmawia z biznesmenem i wygranie mu, że ten już wystarczająco namieszał w życiu wdowy. 

CZYTAJ >>> Powrót Tomka z M jak miłość. Andrzej Młynarczyk w nowej roli w serialu. Teraz będzie mordercą!

Tymczasem zrozpaczona Nina postanowi zemścić się na Chodakowskiej. Obwini właśnie ją za odejście Leszka oraz o poronienie. Napisze fałszywy list w imieniu Małgosi (Joanna Koroniewska). Joasia w "M jak miłość" zacznie drżeć z obawy, że biologiczna matka odbierze jej Wojtusia (Feliks Matecki) i przekabaci Zosię (Julia Wróblewska) na swoją stronę.

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek odkryje prawdę o liście od Małgosi. Jak donosi "Świat Seriali" Krajewski natychmiast odwiedzi Joasię, by powiedzieć jej, że to Nina podszyła się pod mamę dzieciaków. Podczas wizyty na Wietrznej przypadkiem zostawi dokumenty u byłej kochanki, a gdy ta spróbuje skontaktować się z nim w tej sprawie, to odkryje, że Leszek miał wypadek samochodowy!

Joasia natychmiast pojedzie do szpitala. Całe szczęście w 1498 odcinku okaże się, że życiu Krajewskiego nic nie zagraża i jest w pełni przytomny. Mało tego, wyjmie pierścionek i wręczy Chodakowskiej, a ona przyjmie podarunek! Leszek nie ustanie w próbach odzyskania ukochanej. Czy Joasia w "M jak miłość" da mu jeszcze jedną szansę? Przekonamy się już wkrótce.

Najnowsze