Powrót Tomka z M jak miłość. Andrzej Młynarczyk w nowej roli w serialu. Teraz będzie mordercą!

2020-02-04 7:28 Ag
 Powrót Tomka z M jak miłość. Andrzej Młynarczyk w nowej roli w serialu. Teraz będzie mordercą!
Autor: MTL Maxfilm Powrót Tomka z M jak miłość. Andrzej Młynarczyk w nowej roli w serialu. Teraz będzie mordercą!

Andrzej Młynarczyk, niezapomniany Tomek z "M jak miłość" znów pojawi się w serialu! Niespełna trzy lata po odejściu z "M jak miłość" aktor przyjął propozycję od producentów innej produkcji i pokaże swoją nową twarz na ekranie. Choć w "M jak miłość" grał policjanta, to teraz wcieli się w postać mordercy, który ma na sumieniu zabójstwo własnego teścia. Poznajcie szczegóły powrotu Andrzeja Młynarczyka na plan!

Kogo zagra Andrzej Młynarczyk, znany jako Tomek z "M jak miłość"?

Po śmierci Tomka w "M jak miłość" fani tragicznego zmarłego bohatera długo łudzili się, że wszystko zostało ukartowane, że Chodakowski tak naprawdę żyje, a sfingował swoją śmierć, żeby chronić Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i dzieci przed gangsterami, z którymi wtedy wszedł na wojenną ścieżkę.

W końcu ani Joasia, ani nikt z rodziny nie widział ciała zmarłego Tomka, a na pogrzebie zamiast zwłok w trumnie, były prochy policjanta. I choć twórcy "M jak miłość" i sam Andrzej Młynarczyk wiele razy zapewniali, że to ostateczny koniec Tomka,  nadzieja wśród widzów pozostała.

Patrz też: M jak miłość: Artur ściga zza grobu nie Olka... a Marcina! Chodzi tylko o Izę

A teraz Młynarczyk przyjął propozycję roli w serialu, gdzie pokaże zupełnie inną twarz i zerwie na zawsze z wizerunkiem Tomka. Od soboty, 29.02.2020, w TVP1 startuje kolejny 14 sezon "Komisarza Aleksa" i w jednej z ról wystąpi właśnie aktor znany z "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1490: Nowe fakty w sprawie zaginionej Małgosi. Gdzie ukryła się w USA? Joasia dostanie list! - ZWIASTUN

Po odejściu z obsady "M jak miłość" Młynarczyk zniknął na jakiś czas z telewizyjnych produkcji. Od dwóch lat gra właściwie tylko Sirputisa w "Koronie królów".

Już wiosną 2020 aktor wcieli się w postać Jacka Pieczarskiego, mężczyzny podejrzanego o zabicie swojego teścia. Zagra zięcia zamordowanego prezesa klubu rugby. Pojawi się w tylko w jednym odcinku "Komisarza Aleksa", ale za to u boku kolegów z "M jak miłość" - Magdaleny Walach i Krystiana Wieczorka.

Najnowsze