M jak miłość, odcinek 1493: Policja znajdzie zwłoki Artura. Co Olewicz zrobi z ciałem Skalskiego?

2020-01-29 8:07 jkk
 M jak miłość, odcinek 1493: Policja znajdzie zwłoki Artura. Co Olewicz zrobi z ciałem Skalskiego?
Autor: TVP/VOD/MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1493: Policja znajdzie zwłoki Artura. Co Olewicz zrobi z ciałem Skalskiego?

Co w "M jak miłość" stanie się z ciałem Artura (Tomasz Ciachorowski)? W 1493 odcinku "M jak miłość" zwłoki Artura znajdzie policja! Tuż po tym jak Olewicz (Tomasz Dedek) wykopał ciało Skalskiego! Czy to możliwe, by oddał je policjantom? Właśnie w 1493 odcinku "M jak miłość" okaże się ile są warte wszystkie obietnice jakie szantażysta złożył Olkowi (Maurycy Popiel). Co tak naprawdę były kryminalista Olewicz zrobi z ciałem psychopaty, którego zabił Olek?

"M jak miłość" odcinek 1493 - wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1493 odcinku "M jak miłość" nadal najbardziej aktywny w poszukiwaniu zwłok Artura będzie Kamil. To prawnik, na zlecenie ciotki psychopaty, ale i z własnej rosnącej potrzeby, będzie kontynuował wnikliwe śledztwo... Do głowy wpadnie mu nawet zakup domu nad jeziorem!

Kamil będzie wypytać w 1493 odcinku "M jak miłość" Marcina o dramatyczne wydarzenia nad jeziorem... Gdy Chodakowski utnie rozmowę, prawnik wykorzysta nawet "ukochaną" Magdę, żeby zdobyć informacje.

I tak prawnik zmanipuluje swoją dawną ukochaną i jako pierwszy w 1493 odcinku "M jak miłość" usłyszy cenne zeznanie Magdy! Dawna narzeczona opowie mu o napadzie psychopaty i dramatycznych wydarzeniach tamtej nocy...

Kamil na miejscu zbrodni nad jeziorem spotka się w 1493 odcinku "M jak miłość" z Olewiczem. Prawnik bedzie twierdził, że jest zainteresowany zakupem domku Chodakowskich. Wypyta Olewicza dokładnie także o ostatnie niebezpieczne zajście w tej okolicy.

I tak dojdzie do tego, że wieczorem w 1493 odcinku "M jak miłość" Olek odbierze niepokojący telefon od podkomisarza Adama Grójeckiego. I usłyszy, że znaleziono ciało Artura! I stanie się to, czego Olek obawiał się najbardziej: jako ostatni, który widział psychopatę żywego, ma stawić się rano na komendzie.

Czy pobyt Kamila w domku nad jeziorem, zwłoki wykopane przez Olewicza doprowadzą śledczych do Olka? Na to, niestety zapowiada się w 1493 odcinku "M jak miłość"...

Najnowsze