M jak miłość, odcinek 1492: Ojciec Katii straci wszystko przez jej narzeczonego! Bandyta doprowadzi go do ruiny

2020-02-10 10:59 Ag
M jak miłość, odcinek 1492: Ojciec Katii straci wszystko przez jej narzeczonego! Bandyta doprowadzi go do ruiny
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Ojciec Katii straci wszystko przez jej narzeczonego! Bandyta doprowadzi go do ruiny

W 1492 odcinku "M jak miłość" do Polski wróci Gruzin Igor (Oleg Bakhrutdinov), były narzeczony Katii (Joanna Jarmołowicz), który kiedyś był wspólnikiem jej ojca Otara (David Gamtsemlidze). Ale wizyta Igora w restauracji Otara wcale nie ucieszy krewkiego seniora. Wręcz przeciwnie, ojciec Katii zarzuci niebezpiecznemu bandycie, że doprowadził go ruiny. Jakby tego było mało w 1492 odcinku "M jak miłość" Igor ogłosi, że bierze ślub z Katią i to on będzie ojcem jej dziecka.

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedyś w "M jak miłość" Otar i Igor prowadzili ciemne interesy w Gruzji. Nawet Katia nie była świadoma czym naprawdę zajmuje się jej ojciec, ale bała się Igora, bo to nieobliczalny mężczyzna, który zawsze dostaje to, czego chce.

Półtora roku temu w "M jak miłość" Otar chciał zmusić ją do ślubu z Igorem, ale na drodze stanął mu Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Gruzinka wzięła fikcyjny ślub z Pawłem i rozpoczęła nowe życie w Polsce. W ślad za nią wkrótce przyjechał ojciec, który otworzył obok bistro restaurację "U Otara".

Patrz też: Kazirodczy seks w M jak miłość. Romans Łukasza z Agą. To obrzydliwe, bo przecież są rodziną! - ZDJĘCIA

W 1492 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw prawda o interesach ojca Katii z Igorem. Kiedy niebezpieczny bandyta zjawi się na zapleczu restauracji, Otar wybuchnie wściekłością. - Wynoś się stąd, bo zadzwonię na policję!
- Niech mnie pan wysłucha, bardzo proszę...
- Ty mnie prosisz?! Ty, któremu zaufałem, uwierzyłem, a ty doprowadziłeś mnie do ruiny! Wynoś się, bo jak dorwę coś! Masz szczęście, że dzisiaj nie mam siły...

Okaże się, że to przez Igora ojciec Katii musiał uciekać z Gruzji, zamknąć tam swój podejrzany "biznes". Ale na tym nie koniec ich wzajemnych relacji, bo w 1492 odcinku "M jak miłość" Igor ogłosi radosną nowinę - wkrótce weźmie ślub z Katią i będzie ojcem jej dziecka.

Nie przegap: M jak miłość. Zupełnie odmieniona Katia wróci, ale nie urodzi dziecka Łukasza!

- Przyjechałem powiedzieć, że niedługo zostaniemy rodziną! Poprosiłem Katię o rękę...
- Co?! Znowu? Chcesz się żenić z moją córką? Ona jest w ciąży z innym!
- To jest dumna Gruzinka i ona wie, że Łukasz jej nie kocha! I wie, że moje uczucie jest jak skała i że zawsze będę się nią opiekował i ją chronił! Zawsze!-
zapewni Igor.

Po poważnej rozmowie z teściem w 1492 odcinku "M jak miłość" Igora czeka stracie z Łukaszem (Jakub Józefowicz), który jako prawdziwy ojciec dziecka wypowie Gruzinowi wojnę. - Nigdy nie zrezygnuję z mojego dziecka! Rozumiesz? - uprzedzi rywala Łukasz.
- Już zrezygnowałeś, tak samo jak zrezygnowałeś z Katii! Jak ostatni tchórz! - zadrwi z niego Gruzin.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1496: Ciąża wstrząśnie Marysią i Arturem! Rogowscy nie pogodzą się z tą wpadką

Zaraz potem w 1492 odcinku "M jak miłość" dojdzie do krwawej bójki między mężczyznami. A pobity Łukasz wyżali się Adze (Ina Sobala), że nie wyrzeknie się dziecka. Nawet jeśli Katia weźmie ślub z innym.

- Będą walczył o moje dziecko! Nie pozwolę, żeby ten oprych był ojcem mojej córki. Po moim trupie!

Najnowsze