M jak miłość. Zupełnie odmieniona Katia wróci, ale nie urodzi dziecka Łukasza! Będzie z bandytą Igorem?

2019-12-13 15:26 jkk
 M jak miłość. Zupełnie odmieniona Katia wróci, ale nie urodzi dziecka Łukasza! Będzie z bandytą Igorem?
Autor: Instagram, tvp/vod M jak miłość. Zupełnie odmieniona Katia wróci, ale nie urodzi dziecka Łukasza! Będzie z bandytą Igorem?

Do "M jak miłość" wróci wkrótce totalnie odmieniona Katia (Joanna Jarmołowicz)! Nadal będzie w ciąży z Łukaszem (Jakub Józefowicz), a przywiezie też starego narzeczonego! Czy sensacyjna metamorfoza gwiazdy "M jak miłość" wpłynie na postać jej bohaterki? Wygląda na to, że nawet bardzo - Jarmołowicz mocno schudła po porodzie i zupełnie zmieniła fryzurę. Krótkie, ciemne włosy to nowy styl Katii w "M jak miłość"? Być może tak będzie lepiej pasować do gangstera Igora (Ali Bakhrutdinov). Ale co będzie z dzieckiem Łukasza?

"M jak miłość". Totalna metamorfoza gwiazdy i... jej bohaterki! Katia już nie będzie pasować do Łukasza?

Katia wraca w nowych odcinkach "M jak miłość"! Będzie zupełnie odmieniona - krótkie ciemne włosy, śliczna sylwetka i uśmiech na twarzy - tak właśnie wygląda u boku Igora.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

Czyżby gruziński gangster miał pocieszyć ciężarną Katię w nowych odcinkach "M jak miłość"? Zdjęcia, które Jarmołowicz opublikowała na swoim Instastory sugerują, że nawet bardzo... No, dobrze ale co będzie z dzieckiem Katii i Łukasza?

Z naszych informacji wynika, że Katia nadal będzie nosić dziecko Łukasza, ale on nadal zupełnie nie będzie jej interesował.- Dziś na planie z brzuszkiem (nie prawdziwym) ale łezka poleciała - napisała w komentarzu pod zdjęciem na Instagramie Jarmołowicz.

Myślimy jednak, że Łukasz tak łatwo nie odpuści, tym bardziej, że dawny narzeczony gangster to podejrzany typ! Koleżka Otara (David Gamtsemlidze) już dał się nieźle Katii we znaki.... Czy Łukasz skorzysta z szansy udowodnienia, że jest prawdziwym mężczyzną?

Może też i odmieniona fizycznie Katia przeżyje przełom psychiczny. Czy doceni, że Łukasz wyruszył za nią do Gruzji i prawie stracił dla niej i dla dziecka życie?

Jesteśmy ciekawi, jak Katia po totalnej metamorfozie spodoba się rodzinie ojcu jej dziecka, przyjaciołom i... fanom! Na razie gwiazda "M jak miłość" zbiera na Instagramie same pochwały za nowe zdjęcia z planu serialu. Trzymacie za nią kciuki?

To będzie hit niejednego sezonu! Nawet gwiazdy chciałyby to mieć w mieszkaniu

Najnowsze