M jak miłość, odcinek 1476: Łukasz zginie w drodze do Gruzji? Umierająca Marta nie zobaczy więcej syna

2019-12-09 20:41 jkk
M jak miłość, odcinek 1476: Łukasz zginie w drodze do Gruzji? Ciężko chora Marta nie zobaczy więcej syna
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1476: Łukasz zginie w drodze do Gruzji? Ciężko chora Marta nie zobaczy więcej syna

W 1476 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Jóżefowicz) wyruszy w daleką podróż do Gruzji z podejrzanym typem! Czy ciężko chora Marta (Dominika Ostałowska) zobaczy jeszcze swojego syna? Matka Łukasza na szpitalnym łóżku szczególnie mocno martwi się właśnie o niego - czyżby miała złe przeczucia? Niestety, w 1476 odcinku "M jak miłość" nic nie powstrzyma Łukasza w pogoni za ukochaną Katią (Joanna Jarmołowicz), która tak naprawdę jest kilkadziesiąt kilometrów od niego... Co się stanie z Łukaszem w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1476 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie widział się z Martą po raz ostatni? Chwilę później ona trafi w ciężkim stanie do szpitala, on wyruszy w daleką podróż z zupełnie nieznajomym obcokrajowcem... Czy matka i syn kiedykolwiek jeszcze spotkają się?

Ostatnia rozmowa Marty i Łukasza w 1476 odcinku "M jak miłość" będzie dotyczyła jego poszukiwań Katii, na które mama zaoferuje mu pożyczkę. Czy oboje będą przeczuwali, że już nigdy mogą się nie zobaczyć?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1477: Panika Izy przed wyjazdem do domku nad jeziorem. Marcin podejmie ostateczną decyzję!

A wszystko zacznie się przez bezduszność Otara (David Gamtsemlidze)... Na początku 1476 odcinka "M jak miłość" Łukasz będzie spał na progu baru Gruzina. Ojciec Katii jednak nie tylko nie zlituje się nad chłopakiem swojej córki, ale wezwie na niego straż miejską!

Z kłopotów w 1476 odcinku "M jak miłość" wybawi Łukasza Aga, która zresztą ma wobec niego własne plany... Nawet ona nie powie mu prawdy, jak blisko jest Katia i Łukasz wyruszy do Gruzji!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1477: Atak na Olka. Olewicz wpadnie w szał i poświęci życie własnej żony!

I tak w 1476 odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami, jak zupełnie sam Łukasz będzie szukał podwózki do Gruzji wśród kierowców TiR-ów. Niestety, na Wschód nie będzie jechał żaden Polak, a obcokrajowcy będą pytać Łukasza, czy ma pieniądze. Kiedy dowiedzą się, ze tak jeden z podejrzanych typów zabierze go "w tamtą stronę".

Czy Łukasz dokądkolwiek dojedzie,  czy może straci całe pieniądze, a może i zdrowie albo życie? Marta będzie cały czas martwić się o niego - czy słusznie zobaczymy w 1476 odcinku "M jak miłość".