M jak miłość. Katia odejdzie, a Łukasz będzie imprezował z byłą kochanką Pawła - WIDEO

2019-10-22 16:38 jkk
M jak miłość: Łukasz (jakub Józefowicz), Julka (Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala)
Autor: Youtube/MTL Maxfilm

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy, jak porzucony przez Katię (Joanna Jarmułowicz) Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie sobie szukał pocieszenia u... kobiet! Czy przyszły tata i niedoszły narzeczony znajdzie odpowiedź na pytanie co jest dla niego ważne? W towarzystwie Julki (Joanna Kuberska), Agi (Ina Sobala) i dobrego wina może mu się to udać.... Tylko czy Paweł (Rafał Mroczek) nie będzie zazdrosny? Przekonamy się w najbliższych odcinkach "M jak miłość", a teraz zobacz WIDEO.

"M jak miłość". Łukasz pocieszy się w towarzystwie Julki!

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" będziemy świadkami, jak Łukasz, poturbowany przez przejścia z Katią, będzie szukał pocieszenia w towarzystwie innych kobiet! Czy przyszły tata pójdzie na całość?

Ważne słowa i wino poleją się w "M jak miłość" na imprezie u Agi, na którą wprosi się i Łukasz, i... Paweł. Obaj panowie będą mieli sporo do przemyślenia - Łukasz, zostanie porzucony przez ciężarna Katię, a Paweł zacznie mocno żałować, że rozstał się z Julką! Czy nowe okoliczności zmienią sytuację w jakiej się znaleźli?

Łukasz nie poradzi sobie z rolą ojca i narzeczonego w "M jak miłość" - ale czy zerwanie i widmo samotności nie dadzą mu do myślenia? W końcu już sporo przeszedł w związku z pojawieniem się dziecka i trudno uwierzyć, że teraz tak wszystko lekko porzuci... Jednak czy zdąży pojąć, że w życiu najważniejsza jest miłość?

Być może Aga i Julka wystarczająco wyklarują sprawę miłości w najbliższych odcinkach "M jak miłość". Łukasz zacznie temat od oświadczenia: - Miłość jest przereklamowana.

Niejako odpowiedzi udzieli w "Kulisach M jak miłość", Maurycy Popiel grający Olka, który w serialu również ma problemy z definicją tego słowa...- Nie wydaje mi się, aby miłość, kiedykolwiek w historii świata była przereklamowana. A serial "M jak miłość" nie bez powodu nosi te nazwę. Bo miłość jest w naszym serialu najważniejsza.

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1465 - Rodzina Marcina się rozpadnie!

Na imprezie u Agi rozmowa będzie toczyła się dalej, bowiem Łukasz będzie dociekał:

- Co wy z tą miłością, słuchajcie? Serio uważacie, że jest najważniejsza? - zapyta Agę i Julkę. Paweł będzie tylko siedział cicho i przysłuchiwał się rozmowie...

- Tak! - odpowiedzą zgodnie dziewczyny.

Czy Łukasz da się przekonać? A może po prostu uderzy w konkury do jednej z nich, aby rzecz natychmiast sprawdzić? Nie wiemy też, co zrobi Paweł w nowej dla siebie sytuacji - czy zawalczy o Julkę? A może będzie musiał właśnie z Łukaszem? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Zobacz też: M jak miłość - Nina umrze?!