M jak miłość, odcinek 1469: Rodzina Marcina się rozpadnie. Jego matka Aleksandra dopuści się zdrady!

2019-10-23 7:32 jkk
M jak miłość odc. 1456. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1456. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

W 1469 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) ucieknie od problemów rodziny! Niestety, pojawienie się w życiu matki Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel), nieco opuszczonej przez Grzegorza (Wojciech Majchrzak), eleganckiego i bogatego Roberta Krajewskiego (Grzegorz Wons), może wiele zmienić. Na pewno w 1469 odcinku "M jak miłość" ojciec Leszka (Sławek Uniatowski) bardzo się o to postara... Jakie będą skutki starań bogacza?

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1469 odcinku "M jak miłość" będzie zapowiadało się na zdradę! I to nie kto inny jak Aleksandra może poddać się urokowi Roberta i spróbować zaleczyć samotność...

Nie da się tez ukryć, że los kochankom będzie sprzyjał - w 1469 odcinku "M jak miłość" Aleksandra znów niby przypadkiem trafi na Krajewskiego w "Bistro za rogiem..." Czy takie "przypadki" mogą zacząć się powtarzać?

Czytaj też: "M jak miłość" - Roznerski i Kalska zaręczeni!

Niestety tak, tym bardziej, że od 1469 odcinka "M jak miłość" Krajewski zadba o to! Będzie pod tak ogromnym wrażeniem Aleksandry, że zrobi dosłownie wszystko, aby uzyskać jej względy... Czy mama Marcina i Olka da się złapać w pułapkę tęsknych spojrzeń bogatego biznesmena i zapomni o mężu i rodzinie?

Wygląda na to, że tak - w 1469 odcinku "M jak miłość" Aleksandra pozwoli się zaprosić na kawę, a po pełnym uroku spotkaniu da Robertowi swój numer telefonu i... umówi się z nim na regularną randkę!

Romans może podsycać też trudna sytuacja w rodzinie Chodakowskich. Olek będzie miał coraz większe problemy ze sobą i po zabójstwie Artura po prostu się stoczy... Matka zauważy, że z synem dzieje się coś złego, ale nie ma pojęcia o co chodzi. Marcin w szybkim tempie stracił swój budowany latami biznes i zdany będzie na łaskę Krajewskiego! I tu nikt nie będzie do końca rozumiał, dlaczego tak się dzieje...

Czy Aleksandra w 1469 odcinku "M jak miłość" podejmie decyzję,m aby uciec od rodzinnych problemów w romans z eleganckim biznesmenem? I czy na pewno będzie wiedziała jaką osobą jest Krajewski?

Być może powrót Grzegorza do domu, który serialowa Aleksandra zapowiada na swoim profilu na Facebooku, ustawi rodzinę do pionu? Przekonamy się oglądając "M jak miłość" od 1469 odcinka.

Najnowsze