M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczeni? Sekretny wyjazd do Włoch i oświadczyny

2019-10-21 8:53 Ag
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na gali Telekamery 2019
Autor: AKPA Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na gali Telekamery 2019

Gwiazdy "M jak miłość" już po zaręczynach? Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska podobno zaręczyli się podczas sekretnego wyjazdu do Włoch już na początku października. Krążą plotki, że serialowy Marcin z "M jak miłość" oświadczył się ukochanej, kiedy byli w Wenecji. Oczywiście dziewczyna Roznerskiego powiedziała "tak". Czy aktorzy z "M jak miłość" potwierdzili już doniesienia o zaręczynach?

Ślub ulubionej pary z "M jak miłość" już tuż tuż? W serialu Iza i Marcin odwołali ostatnio swój ślub ze względy na problemy Chodakowskiego z firmą, która przez Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) znalazła się na skraju bankructwa, a jemu samego grozi nawet więzienia (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski szczerze o związku z Adrianą Kalską. Zmęczyła ich wspólna praca?

Jednak w prawdziwym życiu Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska ponoć są już zaręczeni. Jak podaje plotkarski magazyn "Party" aktorzy z "M jak miłość" na początku października wyjechali do Wenecji i tam w romantycznej scenerii Roznerski oświadczył się ukochanej. Tak przynajmniej twierdzi informator gazety.

Co na to sami zainteresowani? Pytany o zaręczyny ekranowy Marcin z "M jak miłość" nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył, że oświadczył się swojej wybrance. Oboje unikają bowiem pytań o życie prywatne w wywiadach. Zwykle skupiają się tylko na pracy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#przysobocie #chwile ❤️ Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#się #ciepło Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)
Najnowsze