M jak miłość. Nina umrze? Leszek uwolni się od byłej kochanki?

2019-10-23 7:32
M jak miłość, odcinek 1456. Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1456. Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

Czy Leszkowi (Sławek Uniatowski) w "M jak miłość" uda się pozbyć kochanki i niechcianej ciąży za jednym zamachem? Z filmów, które publikuje Uniatowski na swoim Instastory na Instagramie wynika, że ciężarna Nina (Agnieszka Judycka) może umrzeć. Wcześniej jednak przyjedzie po nią karetka... Na planie "M jak miłość" powstały właśnie dramatyczne ujęcia, podczas który śmierć spojrzy Ninie w oczy. Czy faktycznie uciążliwa była Leszka zakończy serialowy żywot?

Czy w "M jak miłość" uśmiercą ciężarną Ninę?

Filmy z planu "M jak miłość", które opublikował na swoim Instastory Sławek Uniatowski nie pozostawiają wątpliwości - z Niną stanie się coś złego! Zdjęcie karetki pogotowia i pochmurnego Leszka nie wróżą niczego dobrego...

Zobacz też: M jak miłość. Julka jednak wróci do Pawła?

Jak pamiętamy, Leszek dowiedział się o ciąży Niny w "M jak miłość" właśnie przez jej problemy ze zdrowiem. Kiedy zasłabła i znalazła się w szpitalu, właśnie jego podała jako kontakt w poważnych sprawach. I tak Leszek znalazł się przy łóżku Niny, a następnie dowiedział, że będzie ojcem i że Nina jest chora na anemię. Niestety choroba ciężarnej może zagrażać życiu dziecka!

Nina w "M jak miłość" nie zaprzestanie walki - chce wrócić do Leszka i założyć z nim pełną rodzinę. Zmierza do celu niejako "po trupach"... Na pewno Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), to jedna z ofiar tej sytuacji. Leszek tak długo będzie ukrywał przed nią prawdę o ciąży swojej eks, że ta weźmie sprawy w swoje ręce i w 1467 odcinku "M jak miłość" opowie Joasi o ciąży.

Czytaj także: M jak miłość. Pijany Olek zdemoluje bistro Kingi!

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" będziemy świadkami zaogniającego się dramatu w tym trójkącie - Nina nie będzie odpuszczać, Leszek będzie coraz bardziej nieprzyjemny, a Joasia nie będzie wiedziała co ma zrobić...

Być może skala stresu na jakiej znajdzie się ciężarna Nina spowoduje, że jej słabowite zdrowie nie wytrzyma? Zdjęcia z planu "M jak miłość" sugerują, że Nina i jej dziecko mogą być w bardzo poważnym niebezpieczeństwie...

Gwiazdy "M jak miłość" podchodzą do tej historii nieco lżej za kulisami planu serialu. Uniatowski robi sobie śmieszne zdjęcia z "trupem" Niny w lesie, a cała trójka udaje, że ciężarna kochanka Leszka będzie ich straszyć zza grobu... Uniatowski i Judycka przekomarzają się też na filmie z Instastory, czy Ofelia była gorsza dla Hamleta, czy Nina dla Leszka.

Ta ostatnia twierdzi, że to Leszek jest zły dla niej... Jak naprawdę rozegra się dramat Niny, Leszka i Joasia? Czy może zakończyć się śmiercią Niny i jej dziecka? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Czytaj też: M jak miłość. Kalska i Roznerski zaręczyli się w tajemnicy?