M jak miłość. Julka i Paweł znów razem? Zduński nie odczepi się od byłej dziewczyny! - WIDEO

2019-10-22 11:22 Ag
M jak miłość odcinek 1458. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1458. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)

Jest nadzieja, by w "M jak miłość" Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) wrócili do siebie? Zakochani rozstali się, bo poróżniła ich kwestia ślubu, dziecka i planów na przyszłość. Ale niebawem w kolejnych odcinkach "M jak miłość" chyba Zduński zrozumie swój błąd. Zacznie coraz częściej odwiedzać Julkę w bistro i wprosi się nawet na jej imprezę z Agą (Ina Sobala). Wszystkie te sceny z nowych odcinków "M jak miłość" możecie już zobaczyć w "Kulisach serialu".

Czy Julka i Paweł z "M jak miłość" będą jeszcze razem?

Rozstanie Julki i Pawła w "M jak miłość" było bardzo bolesne. Nie dość, że Zduński nie chciał zamieszkać z ukochaną, to jeszcze nie zgodził się, żeby założyli razem rodzinę. A Julka wyznała mu wprost, że bardzo pragnie ślubu i dziecka. Mimo wielu miłosnych zawirowań Paweł doszedł do wniosku, że nie jest gotowy na poważy związek.

Sprawdź też: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

Sceny z nowych odcinków "M jak miłość", które będą emitowane już w listopadzie, a zostały już sprytnie wplecione w "Kulisy serialu M jak miłość" dowodzą, że między Julką a Pawłem jeszcze nie wszystko ostatecznie skończone.

Nadejdzie taki moment, w którym byli kochankowie znów będą blisko. Julka, wspierana przez przyjaciółkę Agę (Ina Sobala), będzie próbowała wyrzucić Pawła ze swojego serca. A wtedy Zduński zacznie coraz częściej bywać w "Bistro za rogiem". Zupełnie jakby nie mógł zapomnieć o Julce.

-Przychodzi, siada, spojrzy... Serce mięknie - podsumuje wizyty Pawła u Julki jej przyjaciółka. Oczywiście sprawa będzie miała drugie dno, bo Zduński już w 1468 odcinku "M jak miłość" obok bistro otworzy "Rowerownię", czyli sklep z używanymi rowerami. Będzie więc wpadał do knajpki po sąsiedzku.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1468: Trauma Magdy. Nie weźmie ślubu z Andrzejem i zamieszka u Zduńskich

Niebawem w "M jak miłość" Julka i Aga urządzą małą imprezę, na której nie zabraknie też Pawła. Choć była dziewczyna Zduńskiego nie będzie zachwycona tym, że się do nich wprosi, to wpuści go do mieszkania przyjaciółki. Ten wieczór nie będzie jednak zbyt udany. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość"!

Najnowsze