M jak miłość, odcinek 1468: Trauma Magdy. Nie weźmie ślubu z Andrzejem i zamieszka u Zduńskich

2019-10-23 11:52 Ag
M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

W "M jak miłość" nie będzie ślubu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Ich wspólna przyszłość zawiśnie na włosku kiedy w 1468 odcinku "M jak miłość" Magda zagrozi Budzyńskiemu, że zerwie zaręczyny i odwoła ślub. Dlaczego? Bo będzie zmagała się z traumą po brutalnym napadzie, do którego dojdzie właśnie z winy Andrzeja. Mało tego! W 1468 odcinku "M jak miłość" Magda będzie w tak fatalnym stanie psychicznym, że zamieszka u Zduńskich na Deszczowej.

"M jak miłość" odcinek 1468 - wtorek, 5.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Magda i Andrzej z "M jak miłość" wezmą ślub zgodnie z planem, czyli w sobotę 3 sierpnia? Wybrali ten termin spontanicznie, ale w porozumieniu z Kingą (Katarzyna Cichopek), bo bistro chcą wyprawić przyjęcie weselne. Na przeszkodzie zakochanym stanie jednak mafia!

Nie przegap: Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży? - ZDJĘCIA z planu

Budzyński wpakuje się bowiem w niebezpieczną sprawę kryminalną. Będzie bronić bandyty Koteckiego, który dogadał się z prokuraturą i wystąpił przeciwko mafii (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>). Dość szybko w 1468 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej boleśnie przekonają się, że nie powinni zadzierać z tak groźnymi gangsterami. Napad na ich mieszkanie to będzie dopiero początek!

Sprawdź też: M jak miłość , odcinek 1469: Marcin rozpocznie nowe życie. Będzie zdany na łaskę tyrana Krajewskiego!

Trauma jaką przeżyje Magda w 1468 odcinku "M jak miłość" wpłynie na jej decyzje odnośnie ślubu i przyszłości u boku prawnika. Zagrozi Budzyńskiemu, że zerwie zaręczyny jeśli nie zrezygnuje z walki z mafią. Na tym jednak nie koniec, bo Magda będzie tak roztrzęsiona tym co się zdarzyło, że poprosi o schronienie Kingę i Piotrka.

Zatrzyma się w domu Zduńskich na Deszczowej razem z Andrzejem, jednak między zakochanymi zacznie się psuć. Ona cały swój wolny czas będzie poświęcała dzieciom przyjaciół, a on postara się jakoś załatwić sprawę bandyty. Wreszcie w 1468 odcinku "M jak miłość" Magda wyzna Budzyńskiemu, że po traumie napadu nie chce wracać już do ich mieszkania gdzie cały czas czułaby strach przed kolejnym atakiem gangsterów.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1469: Olek przyzna się Marcinowi do zabójstwa! Chodakowski wyda brata policji? - WIDEO

M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze