M jak miłość, odcinek 1468: Magda zerwie zaręczyny z Andrzejem! Nie będzie ślubu jeśli nie spełni jej żądań

2019-10-22 7:33 Ag
M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

Nie będzie ślubu w "M jak miłość"! Magda (Anna Mucha) zerwie zaręczyny z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) na dwa miesiące przed ślubem. W 1468 odcinku "M jak miłość" między narzeczonymi zacznie się psuć, a wszystko dlatego, że prawnik wmiesza się w bardzo niebezpieczną sprawę bandyty, który ma zeznawać przeciwko mafii! Magda będzie przerażona i w 1468 odcinku "M jak miłość" zagrozi Budzyńskiemu, że ślubu nie będzie.

"M jak miłość" odcinek 1468 - wtorek, 5.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej z "M jak miłość" nie wezmą ślubu? Będą już mieli obrączki, wyznaczony termin ślubu na 3 sierpnia, ale wszystko zacznie się walić. Życie zakochanych zamieni się w koszmar w 1468 odcinku "M jak miłość" kiedy Andrzej i Werner (Jacek Kopczyński) na prośbę Agnieszki (Magdalena Walach) podejmują się obrony Koteckiego, bandyty, który zawarł układ z prokuraturą i ma zeznawać przeciwko mafii.

Zobacz koniecznie: Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży?

Od początku będzie wiadomo, że prawnicy sporo ryzykują zadzierając z bardzo niebezpiecznymi przestępcami. W 1468 odcinku "M jak miłość" nawet Jola Kaczmarek (Monika Krzywkowska), kuzynka Adama, która chciała wrobić Budzyńskiego w gwałt, ostrzeże ich przed konfrontacją z mafią. Sama będzie miała problemy przez jednego z gangsterów, Borysa, z którym wdała się w romans.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1468: Katia zostanie sama z dzieckiem! Przepędzi Łukasza i zniknie na zawsze - WIDEO

M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1464. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

Dość szybko w 1468 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej przekonają się jak wielki błąd popełnili. Wieczorem, po powrocie z kancelarii odkrywają, że ich mieszkanie zostało zdemolowane. Strach, że mafia dopadnie także ich doprowadzi do tego, że Magda postawi Budzyńskiemu twarde żądania - jeśli nie rzuci tej sprawy, zerwie z nim zaręczyny!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1468: Napad na Magdę i Budzyńskiego. Będą musieli uciekać z mieszkania przed mafią

Ślub Magdy i Andrzeja stanie pod znakiem zapytania! Ale prawnik podejmie jedyną najsłuszniejszą decyzję - odda sprawę bandyty Koteckiego swojemu przyjacielowi Wernerowi. Nie będzie chciał narażać Magdy, jej syna Maćka (Franciszek Przanowski) oraz siebie na takie zagrożenie. Za walkę z mafią Budzyńskiemu przyjdzie jednak zapłacić wysoką cenę!

Najnowsze