M jak miłość, odcinek 1469: Olek przyzna się Marcinowi do zabójstwa! Chodakowski wyda brata policji? - WIDEO

2019-10-18 13:49 sz
M jak miłość, odc. 1462. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1462. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Olek (Maurycy Popiel) w 1469 odcinku "M jak miłość" przyzna się do zabójstwa! Wkrótce w "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Artur (Tomasz Ciachorowski) nie żyje. Młodszy Chodakowski nie wytrzyma presji i przyzna się do wszystkiego. Co zrobi Marcin w 1469 odcinku "M jak miłość" na wieść, że Olek zabił człowieka? Czy wyda brata policji? Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1469 - poniedziałek, 11.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Olek w serialu "M jak miłość" podjął najtrudniejszą decyzję w swoim życiu, kiedy odmówił pomocy wykrwawiającemu się Arturowi, po czym jego ciało zakopał go w lesie. Zataił przed wszystkimi prawdę i nie ma zamiaru przyznać się do zabójstwa nikomu, nawet rodzinie... Wszystko zmieni się w 1469 odcinku. Co zrobi Olek z "M jak miłość"? Czytaj dalej pod wideo.

Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1462: Olek boleśnie odtrącony przez Agę! Była kochanka pokaże na co ją stać

Przeczytaj >>> M jak miłość, odcinek 1462: Pijany Olek wyjawi w barze tajemnicę zabójstwa Artura?

W 1469 odcinku "M jak miłość" Olek będzie żył w stałym strachu. Policja nie przerwie poszukiwań Artura, uznając psychopatę za niebezpiecznego - i jak najbardziej żywego - uciekiniera. Według doniesień "Świata Seriali" Chodakowski przyzna się bratu do zbrodni! Dlaczego to zrobi i jak do tego dojdzie?

Wszystko wydarzy się przez Izę (Adriana Kalska). Rozkojarzona Lewińska zrani się przypadkiem w rękę do tego stopnia, że całe mieszkanie Chodakowskich będzie umazane w plamach krwi. W 1469 odcinku "M jak miłość" Marcin wchodząc do środka znajdzie się o krok od zawału. Towarzyszący mu Olek dłużej nie wytrzyma. Widząc strach i panikę ukochanego brata Olek wszystko mu wyśpiewa!

Co zrobi Marcin w 1469 odcinku "M jak miłość" słysząc prawdę? Nie będzie potrafił gniewać się na Olka. Ba, nawet mu podziękuje! Powie, że będzie mu na zawsze dłużny. Młodszy brat zastrzeże, że Marcin powinien zatrzymać tę informację dla siebie... i nie mówić o niczym Izie.

M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel)
Najnowsze