M jak miłość, odcinek 1462: Pijany Olek wyjawi w barze tajemnicę zabójstwa Artura?

2019-10-10 12:01 Ag
M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel)

Co w "M jak miłość" będzie z Olkiem (Maurycy Popiel) po tym jak zabił Artura (Tomasz Ciachorowski)? W 1462 odcinku "M jak miłość" Olek nie zdoła dojść do siebie po zbrodni, którą popełnić. Dopadną go takie wyrzuty sumienia, że zupełnie się załamie i zacznie szukać zapomnienia w alkoholu i lekach na uspokojenie. Kompletnie pijany Olek w 1462 odcinku "M jak miłość" pójdzie do baru i zacznie wylewać żale przed barmanem. Zamroczony alkoholem wyjawi swoją mroczną tajemnicę?

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Artura w "M jak miłość" będzie początkiem problemów Olka Chodakowskiego. Zabił psychopatę, bo nie miał innego wyjścia, ale w 1462 odcinku "M jak miłość" to jego życie legnie gruzach. A najgorsze będzie to, że Olek zostanie zupełnie sam ze swoją tajemnicą, nieświadomy zupełnie tego, że gdzieś tam na Mazurach jest świadek zbrodni - sąsiad Olewicz (Tomasz Dedek), który wszystko nagrał telefonem >>>

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1462: Agnieszka po zabójstwie Artura dobije Olka! Wyjdzie z niej bezwzględna prokurator

W 1462 odcinku "M jak miłość" dramatyczne wspomnienia zabójstwa nie dadzą Olkowi spokoju, a wyrzutów sumienia nie uciszą ani leki na uspokojenie, ani alkohol. Młodszy z braci Chodakowskich będzie kłębkiem nerwów. Nie zdoła znaleźć w sobie dość siły, by przyznać się choćby Marcinowi (Mikołaj Roznerski) do tego co zrobił.

Odwiedzi Agnieszkę (Magdalena Walach) i to właśnie z nią spróbuje porozmawiać o swoich problemach – nie zdradzając jednak szczegółów zabójstwa Artura. Zapyta nawet Olszewską o skutki zabójstwa w afekcie- wciąż ukrywając, że mordercą jest on sam.
- Czytałem coś na ten temat i chyba nie chodzi tylko o zazdrość? Po prostu się zastanawiam… do jakiego stopnia okoliczności mogą usprawiedliwiać sprawcę.

- Szlachetny mściciel? Zabójstwo w dobrej wierze? Nie ma czegoś takiego... Nic nie usprawiedliwia odebrania drugiemu człowiekowi życia!

Odpowiedź Agnieszki, a także jej dość oziębłe wyznanie, że nie nadaje się na psychoterapeutkę i nie zamierza pomagać Olkowi w jego kłopotach sprawią, że w 1462 odcinku "M jak miłość" morderca Artura poszuka wsparcia gdzie indziej.

Nie przegap: M jak miłość. Artur miał zginąć inaczej! Śmiertelna rana wcale nie była na nodze - WIDEO

Resztę wieczoru Olek spędzi za to w barze, topiąc wyrzuty sumienia w alkoholu.- Złamane serce? - zapyta go barman. - Nie. Całe cholerne życie… - odpowie pijany Olek, który zacznie wylewać swoje żal przy drinku. Jak daleko w 1462 odcinku "M jak miłość" posunie się w swoich zwierzeniach? Czy ujawni tajemnicę zbrodni? A jeśli nie jak długo jeszcze zdoła ukrywać co zrobił z Arturem? To się okaże już wkrótce.

Zobacz też: M jak miłość. Tomasz Ciachorowski płakał kiedy Artur zginął! Mocna scena śmierci Artura

Najnowsze