M jak miłość, odcinek 1462: Agnieszka po zabójstwie Artura dobije Olka! Wyjdzie z niej bezwzględna prokurator

2019-10-10 20:31 jkk
M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)

W 1462 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie szukał pomocy. Ze swoją straszną tajemnicą zabójstwa Artura (Tomasz Ciachorowski) pójdzie do kobiety, która teoretycznie powinna być po jego stronie... Czy Agnieszka (Magdalena Walach) okaże choć odrobinę serca swojemu mężczyźnie, czy wyjdzie z niej zimna, bezlitosna prawniczka? Czy Olek zostanie ze swoim czynem i poczuciem winy naprawdę zupełnie sam zobaczymy w 1462 odciniku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1462 odcinku "M jak miłość" Olek będzie przeżywał coraz większe katusze z powodu zbrodni, która popełnił. I choć wszyscy widzieliśmy, że zrobił to dla dobra rodziny, on jednak będzie coraz bardziej przerażony!

Pierwsze kroki w 1462 odcinku "M jak miłość" Olek skieruje na miejsce zbrodni - wróci sprawdzić, jak idzie policji śledztwo. Niestety, to czego się dowie nie uspokoi go, więc będzie szukał zrozumienia i pocieszenia w ramionach prokurator Agnieszki. Czy Olek będzie próbował ja wypytać, jak działają tzw. "okoliczności łagodzące", czy po prostu będzie chciał zrzucić z siebie ciężar strasznej tajemnicy?

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Prawniczka w 1462 odcinku "M jak miłość" może okazać się nie najlepszym wyborem na powierniczkę Olka. To właśnie z nią spróbuje porozmawiać o swoich problemach – nie zdradzając jednak szczegółów.
- Nigdy nie mówisz o swojej pracy… A ja się czasem poważnie zastanawiam, jak sobie z tym radzisz. Same traumy, porwania, zabójstwa… Jak ci się udaje zostawić to wszystko za progiem mieszkania? Nie myśleć o tym w kółko?
- Lata praktyki... Uodporniłam się. Inaczej bym zwariowała!

W finale w 1462 odcinku "M jak miłość" lekarz zapyta Olszewską o zabójstwo w afekcie - wciąż ukrywając, że mordercą jest on sam. A odpowiedź przyjaciółki wcale mu się nie spodoba...
- Czytałem coś na ten temat i... chyba nie chodzi tylko o zazdrość? Po prostu się zastanawiam… do jakiego stopnia okoliczności mogą usprawiedliwiać sprawcę.

Kiedy Chodakowski spróbuje z nią porozmawiać o zabiciu w obronie rodziny, Agnieszka odpowie: - Szlachetny mściciel? Zabójstwo w dobrej wierze? Nie ma czegoś takiego... Nic nie usprawiedliwia odebrania drugiemu człowiekowi życia!

Czy tak twardo postawiona sprawa uspokoi straszne lęki Olka czy raczej popchnie go na samo dno rozpaczy? Przekonamy się już w 1462 odcinku "M jak miłość".

Czytaj także: "M jak miłość - Jak Kalska i Roznerski pożegnali Ciachorowskiego

Najnowsze