M jak miłość, odcinek 1462: Olek wróci na miejsce zbrodni! Wścibski sąsiad Olewicz wyda go policji?

2019-10-10 7:22 jkk
M jak miłośc, odconek 1462: Olek (Maurycy Popiel), Olewicz (Tomasz Dedek)
Autor: TVP/VOD

W 1462 odcinku "M jak miłość" okaże się, co stanie się z Olkiem (Maurycy Popiel) po zabójstwie Artura (Tomasz Ciachorowski)! Dramatyczna obrona rodziny, która spadła na barki młodszego Chodakowskiego, może szybko obrócić się przeciw niemu! Co będzie z Olkiem w 1462 odcinku "M jak miłość"? Nadal nie powie o zabójstwie Artura ani Marcinowi (Mikołaj Roznerski) ani Izie (Adriana Kalska). Ale wróci na Mazury na miejsce zbrodni gdzie stanie oko w oko z sąsiadem Olewiczem (Tomasz Dedek), który widział jak zakopuje zwłoki oraz z policją!

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1462 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, że faktycznie morderca zawsze wraca na miejsce zbrodni... Tak też zrobi Olek, który nie będzie mógł wytrzymać ze strachu - czy zabójstwo i ukrycie ciała Artura wyjdą na jaw? Wciąż nie będzie miał jednak pojęcia, że nie był w lesie, że w zaroślach czaił się Olewicz, sąsiad, który nagrał jak Chodakowski zakopuje zwłoki.

Czytaj też: M jak miłość. Tomasz Ciachorowski wróci jako brat bliźniak Artura?

Olek nadal w 1462 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł myśleć o niczym innym, jak morderstwie psychopaty. Dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się nocą przed domkiem nad jeziorem położą się cieniem na jego psychice. Co będzie działo się dalej z Olkiem?

Dręczony wyrzutami sumienia Olek weźmie na siebie cały ciężar ochrony rodziny - nie tylko pozbył się psychopaty, ale zrobi wszystko, aby Marcin nie był podejrzany w tej sprawie! Na wszelki wypadek nie powie nikomu o tym co zrobił, ale na własną rękę zbada stan śledztwa policji...

Niestety, Olek w 1462 odcinku "M jak miłość" jak mordercy z klasycznych kryminałów, wróci na miejsce zabójstwa - kiedy w domku popsuje się alarm, natychmiast pojedzie go naprawiać. Nieświadomy, że sąsiad Olewicz jest niezwykle wścibski, właśnie do jego domu skieruje pierwsze kroki...

- Brat mówił, że policja była u państwa znowu. W sprawie tego Skalskiego? Mówili coś ciekawego? Są jakieś nowe fakty? - zacznie wypytywać Elę Olewicz, żonę sąsiada.

Niestety, Olek w 1462 odcinku "M jak miłość"  nie będzie miał pojęcia, że Olewicz nagrał go w nocy! I nie ma w nim sprzymierzeńca, ale może być on donosicielem policji!

Nad jeziorem Chodakowski wpadnie też na Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), który nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie „zaginięcia” Skalskiego. Pełen determinacji, Karski rzuci cicho:
- Mogę ci tylko powiedzieć, że… że go znajdę. Choćbym miał dziada wygrzebać spod ziemi!.

Czy znajdzie się osoba, która wysłucha, zrozumie i wesprze Olka w jego dramatycznej sytuacji? A może jego brat, Marcin po prostu sam się domyśli? Przekonamy się w 1462 odcinku "M jak miłość".

Gdzie leży Grabina? [MAPA]

Najnowsze