M jak miłość, odcinek 1453: Julka nigdy nie będzie matką? Paweł nie zgodzi się na dziecko!

2019-09-14 8:08 sz
M jak miłość odc. 1432. Julka (Joanna Kuberska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1432. Julka (Joanna Kuberska)

Julka z "M jak miłość" będzie w ciąży? Kryzys w związku Kryszak (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek) eksploduje w 1453 odcinku! Okaże się, że zakochani mają zupełnie inne wizje wspólnej przyszłości. Dziewczyna zacznie coraz więcej mówić o dzieciach. Czy to możliwe, że bohaterka "M jak miłość" już spodziewa się dziecka? Jedno jest pewne. Paweł nie chce zostać ojcem! Sprawdź, co wydarzy się w 1453 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1453 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Julka w ciąży? Związek Julki i Pawła w ubiegłym sezonie "M jak miłość" przeszedł renesans. Chwilowo zażegnali kryzys i wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. W 1453 odcinku będzie już pewne, że są razem tylko dzięki sile woli i mają zupełnie inne priorytety. 

TEGO w "M jak miłość" nie możesz przegapić >>> M jak miłość po wakacjach 2019. Paweł będzie zwodził Julkę! Nie zgodzi się na wspólne mieszkanie

Julka w 1453 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Zduńskiemu kupno wspólnego mieszkania. Wyzna też, że myśli o dziecku z nim! Na razie bohaterka nie jest w ciąży, jednak ma nadzieję, że wkrótce to się zmieni. 
- Teraz lepiej nam się powodzi finansowo... Poza tym mielibyśmy coś swojego i z czasem moglibyśmy pomyśleć o powiększeniu rodziny.

Przeczytaj też >>> M jak miłość po wakacjach 2019. Nowe życie Pawła Zduńskiego. Zapomni o obietnicy, którą dał Julce?

Paweł ostro odpowie, że nie jest gotowy na tę rozmowę i wycofa się z rozmowy. Nie da jednak Julce jasno do zrozumienia, że dla niego temat w ogóle nie istnieje. Dopiero popołudniu zdecyduje się postawić kawę na ławę: on nie chce zostać ojcem!

- Sprawę trzeba stawiać jasno. Wtedy człowiek wie, na czym stoi. Przykro mi, ale ja nie jestem na to gotowy. Może kiedyś, ale jeszcze nie teraz. Kocham cię, ale... (...) Nie nadaję się na małżeństwo i rodzinę.
- To mamy problem - odpowie mu chłodna Julka w 1453 odcinku. Kryszak w "M jak miłość" śmiertelnie obrazi się na partnera. Czy wkrótce na ekranie zobaczymy kolejne rozstanie?

Najnowsze