M jak miłość, odcinek 1470: Koniec miłości Joasi do Leszka! Ucieknie przed nim do Grabiny

2019-10-19 13:17 jkk
M jak miłość, odcinek 1456. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1456. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

Koniec pięknej miłości w "M jak miłość"! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławek Uniatowski) nie będą już razem! W 1470 odcinku "M jak miłość" po tym jak Joasia w końcu dowie się o ciąży Niny (Agnieszka Judycka) porzuci Krajewskiego. Zakochana po uszy w Leszku nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego partner ją okłamał. Zareagować może na kilka sposobów, ale po prostu od Leszka... ucieknie do Grabiny. Czy w 1470 odcinku "M jak miłość" to będzie ostateczny koniec romansu Joasi i Leszka i spełnienie marzeń Niny?

"M jak miłość" odcinek 1470 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Joasia z "M jak miłość" wreszcie pozna długo ukrywaną przed nią prawdę o ciąży byłej kochanki Leszka. Nie do będzie końca wiadomo, dlaczego Krajewski nie był gotów powiedzieć wprost swojej ukochanej co się dzieje, ale obróci się to zdecydowanie przeciw niemu!

Nina, która zrobi absolutnie wszystko, aby odzyskać kochanka i zdobyć ojca dla dziecka, udowodni w 1467 odcinku "M jak miłość", że kłamstwo ma krótkie nogi. Leszek, choć uroczy i bogaty nie będzie miał dość odwagi, aby być do końca szczerym z Joasią. Za to zobaczymy, że Nina będzie szczera aż do bólu!

Czytaj także: "M jak miłość", odcinek 1469 - Olek przyzna się Marcinowi do zabójstwa!

Leszek prawdopodobnie będzie obawiał się, że Joasia nie rozumie sytuacji. Brak zaufania Leszka wobec ukochanej przełoży się wprost na... utratę zaufania Joasi do niego! Tymczasem Nina zacznie nawiedzać oboje kochanków w pracy i w domu, a jak ich nie zastanie doprowadzi do jego wizyty u siebie.

Okrutne słowa Leszka do Niny w 1467 odcinku "M jak miłość" spowodują szybki rozwój wypadków.

- Możesz liczyć na alimenty ode mnie, ale nigdy do ciebie nie wrócę. I nie próbuj zniszczyć mojego związku. Na takie groźby Leszka Nina natychmiast... pojedzie do Joasi!

Czytaj też: "M jak miłość", odcinek 1468 - Napad na Magdę i Andrzeja! Będą musieli uciekać

Tego samego dnia w "M jak miłość" Nina nie tylko będzie błagać Joasię, aby zostawiła Leszka, ale przede wszystkim powie jej o dziecku. I następnie zaszantażuje: - Jeśli on do mnie nie wróci zabiję się!

Załamana Asia w 1470 odcinku "M jak miłość" pokłóci się z Leszkiem, zarzucając mu kłamstwo i tchórzostwo, a następnie szybko spakuje się i wyjedzie z siedliska w Grabinie! Czy Leszek popędzi za ukochaną i zawalczy o związek czy będzie czekał na to co mu los przyniesie przekonamy się w 1470 odcinku "M jak miłość".