M jak miłość, odcinek 1464: Dziecko Katii i Łukasza urodzi się chore? Badania USG nie pozostawią wątpliwości

2019-10-22 8:03 jkk
M jak miłość, odc. 1464. Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1464. Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

W 1464 odcinku "M jak miłość" Katia (Joanna Jarmołowicz) i Łukasz (Jakub Józefowicz) poznają całą prawdę o zdrowiu swojego dziecka! Katia będzie miała bardzo złe przeczucia przed pierwszym badaniem USG. Oliwy do ognia doleje jej ojciec Otar (David Gamtsemlidze), którego interesuje tylko ślub! Łukasz wesprze obecnością Katię, ale myślami będzie nieobecny... Jak w 1464 odcinku "M jak miłość" ciężarna Katia udźwignie badanie, niedojrzałość Łukasza i wściekłość ojca?

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Katia w 1464 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo przeżywać pierwszą wizytę u lekarza na USG. Gruzinka będzie obawiała się, że dziecko jest chore i coraz gorzej będzie się czuła. Na spacerze z Łukaszem prawie zasłabnie! Czy to stres czy faktycznie choroba dziecka!

Zobacz też: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczeni!

Zanim para w 1464 odcinku "M jak miłość" rozmówi się z Otarem, że nie chcą, ani ślubu, ani wesela Katia powie Łukaszowi prawdę o swoim samopoczuciu. - Nadrabiam miną, strasznie się denerwuje przed panem doktorem. Chcę żeby wszystko było w porządku z dzieckiem... Łukasz będzie się starała uspokoić dziewczynę, żeby nie panikowała na zapas. - Wszystko będzie w porządku, zobaczysz... teraz chodź, bo twój tata nas opieprzy, że "ruszacie się jak muchy w maśle"...

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1464: Otar publicznie upokorzy Sandrę!

Katia w 1464 odcinku "M jak miłość" prawdziwy horror przeżyje już w poczekalni przed gabinetem. To co się będzie z nią działo to prawdziwy atak paniki! Zacznie od wręczania Łukaszowi każdej ulotki o szkole rodzenia a skończy na wylewie pretensji. Kiedy nieco nieobecny Łukasz zapyta o co jej chodzi usłyszy:

- O wszystko chodzi, czy ja mam rezygnować ze studiów, czy wziąć dziekankę, czy Twoja mama powinna poznać mojego ojca... Nic nie wiem!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1470: Koniec miłości Joasi i Leszka!

Sytuację uratuje w 1464 odcinku "M jak miłość" wezwanie do gabinetu lekarza. Kiedy para z niego wyjedzie Katia będzie już... odmieniona! Czego dowiedzą się młodzi rodzice na USG?

Na pewno w 1464 odcinku "M jak miłość" po wyjściu z gabinetu Katia znów zaleje Łukasza potokiem słów...

- No, ja wiedziałam, że jest wszystko w porządku. Tylko tak mam przed badaniem, że się denerwuję. Matko, to jest niesamowite, naprawdę!

A jednak i na koniec wizyty u lekarza Łukaszowi się oberwie... - Może trochę więcej entuzjazmu, co? Ja wiem, że to jest ciężka sytuacja, ale jakoś damy sobie radę... Chyba, że Ty się rozmyśliłeś, co?

- Co ty mówisz? Dawaj to - odpowie radośnie Łukasz i wyrwie jej z ręki wydruk badania USG. Czy Łukasz zrozumie co trzyma w ręku? Jaka będzie diagnoza lekarza na temat zdrowia dziecka Katii i Łukasza? Oglądaj w 1464 odcinku "M jak miłość".

Czytaj również: "M jak miłość", odcinek 1469 - Olek przyzna się Marcinowi do zabójstwa

Najnowsze