M jak miłość, odcinek 1464: Mroczna tajemnica Sandry wyjdzie na jaw! Otar publicznie wykorzysta byłą prostytutkę

2019-10-21 10:17 sz
M jak miłość, odc. 1464. Otar (David Gamtsemlidze), Sandra (Anna Oberc)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1464. Otar (David Gamtsemlidze), Sandra (Anna Oberc)

W 1464 odcinku Sandra (Anna Oberc) z serialu "M jak miłość" przeżyje koszmar. Jej największy sekret wyjdzie na jaw, a Otar (David Gamtsemlidze) wykorzysta jej atuty do rozkręcenia biznesu! Oprócz tego Sandra w 1464 odcinku "M jak miłość" zostanie zaatakowana przez klienta. Czy była prostytutka poradzi sobie z przeszłością i nowymi problemami? Przeczytaj, co wydarzy się w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Sandra w serialu "M jak miłość" ukryła przed Otarem, że w przeszłości zarabiała na życie swoim ciałem. Wmówiła konserwatywnemu Gruzinowi, że była opiekunką dzieci i pielęgniarką,zanim zaczęła pracę w jego restauracji. W 1464 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że go okłamała! 

Zanim to się stanie, to Otar wymyśli nowy, "genialny" sposób na przyciągnięcie klientów. Poprosi Sandrę, żeby kusiła potencjalnych gości większym dekoltem! Kelnerka zgodzi się, ale wyłącznie w zamian za podwyżkę. Szybko tego pożałuje! Czytaj dalej pod wideo.

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1464: Budzyński będzie miał na sumieniu Łukasza! Zginie przez Otara jeśli nie zmusi go do ślubu- WIDEO

W trakcie pracy, do lokalu w 1464 odcinku "M jak miłość" zawita były klient Sandry z czasów, kiedy była prostytutką. Zboczeniec rzuci się na kelnerkę! Tylko szybka interwencja Otara powstrzyma napastnika przed zrobieniem jej krzywdy. Spanikowana Sandra w 1464 odcinku uzna, że dłużej nie może ukrywać przeszłości przed szefem.

Powie mu o wszystkim: że tańczyła na rurze, a nie zajmowała się chorymi i najmłodszymi. Pakując swoje rzeczy będzie przekonana, że Gruzin ją zwolni. A co zrobi zszokowany Otar w 1464 odcinku? O dziwo bohater "M jak miłość" pobiegnie za pracownicą i powie, że nic się nie stało! Będzie pod jeszcze większym wrażeniem jej osoby i pochwali Sandrę, że sama uporała się z tak poważnymi problemami... Czy równie liberalnie podejdzie do ślubu Katii (Joanna Jarmołowicz) i Łukasza (Jakub Józefowicz)? >>> M jak miłość, odcinek 1464: Perfidne kłamstwo Łukasza! Obieca Katii ślub, a porzuci ciężarną

Najnowsze