M jak miłość, odcinek 1476: Łukasz wyciągnie od Marty pieniędze i wyjedzie do Gruzji

2019-12-03 21:38 jkk
M jak miłość, odcinek 1476: Łukasz wyciągnie od Marty pieniędze i wyjedzie do Gruzji
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1476: Łukasz wyciągnie od Marty pieniędze i wyjedzie do Gruzji

W 1476 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie coraz bardziej gorliwie szukał Katii (Joanna Jarmołowicz). Nie zniechęcą go, ani jej groźny ojciec, Otar (David Gamtsemlidze), ani odległość, ani brak pieniędzy. Łukasz nareszcie zrozumie, że kocha Katię i chce wychować z nią dziecko! W tym celu jest pojechać do Gruzji stopem, aby przywieźć ukochaną do Polski. Czy ktoś mu w tym pomoże? Zobaczymy w 1476 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz w 1476 odcinku "M jak miłość" stanie się prawdziwym mężczyzną! Zobaczymy jak niepewny do tej pory ról ojca i męża chłopak rzuca wszystko i staje na głowie, aby się w nich spełnić! Czy kłamstwo Otara okaże się za słabe i Łukasz znajdzie Katię w Łodzi?

Pomimo gróźb Otara, Łukasz w 1476 odcinku "M jak miłość" będzie nachodził niedoszłego teścia w barze, aby dowiedzieć się o dokładny adres byłej narzeczonej. Ojciec Katii jednak będzie nieprzejednany i w rezultacie codziennych wizyt wezwie na Łukasza straż miejską. Czy Łukasz do listy swoich zmartwień będzie musiał jeszcze dołączyć spory mandat za zakłócanie porządku?

Na szczęście w 1476 odcinku "M jak miłość" z opresji Wojciechowskiego wyratuje Aga (ina Sobala), która zezna strażnikom, że on przyszedł do niej pogodzić się. W dodatku Adze będzie tak bardzo żal Łukasza, że będzie chciała mu powiedzieć, że Katia jest znacznie bliżej niż w Gruzji, bo w... Łodzi. Jednak w ostatniej chwili powstrzyma ją przed tym Julka (Joanna Kuberska).

Zobacz też: M jak miłość - Aneta zmusi Olka do ślubu!

I tak w 1476 odcinku "M jak miłość" Łukasz nadal będzie wierzył, że jego ukochana w zaawansowanej ciąży wyjechała do rodziny, do Gruzji. Z tego powodu zacznie szukać gwałtownie środków, aby móc podążyć za nią i ściągnąć ją do Polski. Ostatecznie znów uda się w tej sprawie do mamy, która zresztą będzie miała swoje poważne kłopoty (Dominika Ostałowska), ale od której dostanie pieniądze.

Co przydarzy się Łukaszowi w drodze do Gruzji? Czy ktoś zlituje się nad nim i powie mu w końcu, że może pojechać znacznie bliżej, aby powiedzieć Katii, że ją kocha? Przekonamy się w 1476 odcinku "M jak miłość".