M jak miłość, odcinek 1477: Panika Izy przed wyjazdem do domku nad jeziorem. Marcin podejmie ostateczną decyzję!

2019-12-06 14:25 jkk
M jak miłość, odcinek 1477: Panika Izy przed wyjazdem do domku nad jeziorem. Marcin podejmie ostateczną decyzję!
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1477: Panika Izy przed wyjazdem do domku nad jeziorem. Marcin podejmie ostateczną decyzję!

W 1477 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie musiał podjąć męską decyzje, aby uratować Izę (Adriana Kalska) przed kolejnym atakiem paniki! Wyjazd z dziećmi do domku nad jeziorem wprowadzi Izę w stan prawie histerii... Czy Marcinowi uda się opanować narzeczoną i dojechać na zaplanowaną rodzinną wycieczkę? A może wymyśli lepszy sposób, aby wyjazd się udał, a Iza była spokojna i szczęśliwa? Przekonamy się w 1477 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Podczas pakowania na wyjazd do domku nad jeziorem w 1477 odcinku "M jak miłość" Marcin zauważy, że z Izą dzieje się coś złego. Czy domyśli się, że Izę dopadną traumatyczne wspomnienia z ataku psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski)?

Kiedy Szymek (Stanisław Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) w 1477 odcinku "M jak miłość" będą pchali radośnie zabawki do walizek, Iza będzie stawała się coraz bardziej przerażona! Marcin pomoże dzieciom w ograniczeniu liczby zabieranych zabawek, jednak to zupełnie nie poprawi humoru jego narzeczonej...

Przczytaj koniecznie: M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie. Pokazali ZDJĘCIE ze ślubu Izy i Marcina?

W tym momencie 1477 odcinka "M jak miłość" Marcin postanowi interweniować. Czy stan Izy jest związany z mjejscem, do którego się wybierają?

- Iza, co jest? Słuchaj, tak jak rozmawialiśmy, jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby tam pojechać, możemy odpuścić - zaproponuje Marcin.

- Ale rozmawialiśmy też, że może warto spróbować... - odpowie mu smutna Iza. - Może będzie ok i nie będzie trzeba sprzedawać tego domku.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1476: Seks niespodzianka Magdy przed ślubem z Andrzejem! Co ona na siebie włoży? - GORĄCE ZDJĘCIA

Marcin wysłucha słów Izy w 1477 odcinku "M jak miłość" bardzo uważnie i zadecyduje: - Dobra, nic na siłę, odpuszczamy. Nie musimy tam jechać, naprawdę.

- A co z dziećmi? Nie możemy im tego zrobić... - zatroszczy się jeszcze Iza.

- Mam pewien pomysł - powie tajemniczo Marcin.

Dokąd zabierze rodzinę Chodakowski? Czy Iza będzie miała szansę odpocząć, nabierze humoru i para ponownie zbliży się do siebie? Przekonamy się już w 1477 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze