M jak miłość, odcinek 1496: Ciąża wstrząśnie Marysią i Arturem! Rogowscy nie pogodzą się z tą wpadką

2020-02-10 7:43 sz
M jak miłość, odcinek 1496: Ciąża wstrząśnie Marysią i Arturem! Rogowscy nie pogodzą się z tą wpadką
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1496: Ciąża wstrząśnie Marysią i Arturem! Rogowscy nie pogodzą się z tą wpadką

W 1496 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się o ciąży! Będzie w szoku i kompletnie nie spodziewa się tego, że wkrótce rodzina się powiększy. Rogowska w "M jak miłość" nie będzie zwlekać i szybko powie o wszystkim Arturowi (Robert Moskwa). Czy pogodzą się z wpadką? Sprawdź, co wydarzy się w 1496 odcinku.

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia będzie w szoku, kiedy w 1496 odcinku "M jak miłość" dowie się o ciąży Lilki (Monika Mielnicka). Zgwałcona nastolatka ukrywa prawdę o tragedii razem z pomocą Mateusza (Krystian Domagała). Nikt z dorosłych nie wie, że padła ofiarą niebezpiecznego zboczeńca. Wkrótce dziewczyna w "M jak miłość" dowie się, że jest w ciąży i padnie na nią blady strach. Co, jeśli ojcem dziecka jest gwałciciel?

Zacznie się od omdlenia. Przerażona Lilka w "M jak miłość" wykona test ciążowy. Powie o wszystkim Mateuszowi o wspólnie udadzą się do ginekologa, który ostatecznie potwierdzi, że dziewczyna spodziewa się dziecka.

Co jeszcze wydarzy się w 1496 odcinku? >>> Bartek sprowadzi na Ulę bandytę...

W 1496 odcinku "M jak miłość" Lilka powie Mateuszowi, że rezygnuje z matury, a jeśli nie on jest ojcem dziecka, to bez wahania zdecyduje się na aborcję. Później tego dnia odwiedzi Krystynę (Dorota Chotecka-Pazura) w przychodni. Podczas wizyty u matki ciężarna nastolatka niespodziewanie zemdleje! 

Według doniesień "Świata Seriali" Banachowa zdradzi obecnej przy sytuacji Marysi, że Lilka zaszła w ciążę. Rogowska będzie przekonana, że ojcem dziecka jest Mateusz - bo kto inny? W końcu nie wie, że Lilka została zgwałcona. Po powrocie do domu kompletnie zszokowana Marysia opowie o wszystkim Arturowi. Wstrząśnięci wujkowie będą mieć spory problem, żeby pogodzić się z wpadką. Szczególnie, że Mateusz zadzwoni do Marka (Kacper Kuszewski), by wyznać mu, że po raz kolejny zostanie dziadkiem...

Najnowsze