M jak miłość, odcinek 1492: Romans Łukasza z Agą. To obrzydliwe, bo przecież są rodziną - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Romans Łukasza z Agą. To obrzydliwe, bo przecież są rodziną - ZDJĘCIA

Kazirodczy seks w M jak miłość. Romans Łukasza z Agą. To obrzydliwe, bo przecież są rodziną! - ZDJĘCIA

2020-02-11 7:45

W 1492 odcinku "M jak miłość" Aga (Ina Sobala) i Łukasz (Jakub Józefowicz) pójdą do łóżka! Nie będą zważać na łączące ich pokrewieństwo, na fakt, że są kuzynami i dadzą się ponieść wybuchowi namiętności. Łukasz stwierdzi, że Katia (Joanna Jarmołowicz) to już pieśń przeszłości i zdradzi ją z Agą, swoją kuzynką! Czy seks Agi i Łukasza w "M jak miłość" będzie początkiem zakazanego romansu w rodzinie?

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1492 odcinku "M jak miłość" Aga i Łukasz pójdą do łóżka! Bez chwili refleksji wskoczą sobie w ramiona, chociaż łączą ich więzy krwi. Teresa (Joanna Sydor), matka Aga, jest przecież kuzynką Mostowiaków ze strony Barbary (Teresa Lipowska). Już wiele lat temu, gdy Teresa nawiązała romans z Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek), wywołało to niemały skandal. Co dokładnie wydarzy się w 1492 odcinku "M jak miłość"? 

Czytaj też >>> Dramatyczna narada u Zduńskich. Kinga odwróci się od Piotrka i doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIA

Łukasz w łożku z Agą. Dowie się, że będzie miał córkę

W 1492 odcinku Łukasz w "M jak miłość" dowie się, że Katia postanowiła wyjść za Igora (Oleg Bakhrutdinov), bandytę z Gruzji. Wcześniej ciężarna dziewczyna porzuciła Wojciechowskiego i ukrywa się przed nim od wielu miesięcy, nie dając mu szansy na zaopiekowanie się ich dzieckiem.

W 1492 odcinku "M jak miłość" Igor przyjedzie do Polski i między rywalami dojdzie do ostrej bójki. Rozdzieli ich Otar (David Gamtsemlidze) z pomocą Agi. Później dziewczyna zaprosi Łukasza do siebie i opatrzy mu rany.
- Będę walczył o moje dziecko. Nie pozwolę, żeby ten oprych był ojcem mojej córki! 

Aga w 1492 odcinku pocieszy przyjaciela. Zapewni go, że jeszcze wszystko się ułoży. Zbliżą się do siebie, a Wojciechowski w "M jak miłość" spróbuje pocałować dziewczynę!
- Łukasz, nie możemy. Katia...
- Nie ma już mnie i Katii - odpowie bez wahania. Kochankowie dadzą się ponieść uczuciu, chociaż łączy ich znacznie więcej. Co prawda ich pokrewieństwo jest dalekie, jednak nie znaczy to, że go nie ma. Czy scenarzyści na przestrzeni lat i wątków o tym zapomnieli?

Zobacz też: Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Jak zrobić czekoladę na upominek. TUTAJ!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze