M jak miłość, odcinek 1492: Bandyta Igor zabije Łukasza i weźmie ślub z Katią!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Bandyta Igor zabije Łukasza i weźmie ślub z Katią!

M jak miłość, odcinek 1492: Bandyta Igor zabije Łukasza i weźmie ślub z Katią - ZWIASTUN

2020-02-05 6:00

Łukasz (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" zginie? Życie Wojciechowskiego będzie w rękach Gruzina Igora (Ali Bahrudinov), bandyty, z którym kiedyś miała wziąć ślub Katia (Joanna Jarmołowicz). W 1492 odcinku "M jak miłość" Igor wróci do Polski i zapowie Łukaszowi, że ożeni się z Katią i razem z nią wychowa dziecko. Mało tego! Pochwali się też Otarowi (David Gamtsemlidze), że oświadczył się już Katii. Żeby zastraszyć Łukasza w 1492 odcinku "M jak miłość" groźny Gruzin zacznie mu grozić, że go zabije. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1492 odcinku "M jak miłość" na Łukasza spadną szokujące wiadomości o Katii. Zaledwie kilka dni po tym jak dowiedział się, że była dziewczyna urodzi mu córkę okaże się, że Katia planuje już ślub ze swoim byłym narzeczonym. Gruzin Igor zjawi się przed bistro z nożem w ręku, by pokazać Wojciechowskiemu, że powinien się bać. Najpierw przetnie opony w jego rowerze, a potem posunie się do gróźb!

Nie przegap: M jak miłość. Zupełnie odmieniona Katia wróci, ale nie urodzi dziecka Łukasza! To będzie córka bandyty Igora

Niebezpieczny bandyta, z którym kiedyś robił interesy Otar w 1492 odcinku "M jak miłość" odwiedzi także przyszłego teścia, żeby uprzedzić go, ze ślub już wkrótce. Ojciec Katii nie wytrzyma. - Wynoś się stąd, bo zadzwonię na policję!

Zaraz potem Igor o ślubie powie także Łukaszowi. Jakby tego było mało gangster w 1492 odcinku "M jak miłość" zapowie, że to teraz będzie ojcem dziecka Katii, razem z nią wychowa córeczkę, która wkrótce przyjdzie na świat. - Jak nie zostawisz Katii w spokoju, to cię zabiję! - zacznie grozić Łukaszowi.

Ale Wojciechowski się nie podda. W 1492 odcinku "M jak miłość" narażając życie rzuci się na Igora z pięściami. Między mężczyznami dojdzie do krwawej bójki przed restauracją Otara. - Nigdy nie zrezygnuję z mojego dziecka! - zapowie Łukasz. Ile warte będą jego słowa? Chyba niewiele, bo zaraz potem zapomni o nienarodzonej jeszcze córeczce i byłej dziewczynie.

Ranny po bójce Łukasz wyląduje w łóżku Agi (Ina Sobala). Tym razem kelnerka ulegnie jego urokowi i skusi się na seks. Mimo, że jako przyjaciółka Katii powinna być wobec niej lojalna.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1497: Paweł przyzna się Piotrkowi, że kocha Kingę - WIDEO

M jak miłość, odc. 1492. Łukasz (Jakub Józefowicz), Aga (Ina Sobala)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1492. Łukasz (Jakub Józefowicz), Aga (Ina Sobala)
	M jak miłość, odc. 1492. Łukasz (Jakub Józefowicz), Aga (Ina Sobala)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1492. Łukasz (Jakub Józefowicz), Aga (Ina Sobala)
M jak miłość odc. 1492. Łukasz (Jakub Józefowicz), Igor (Oleg Bakhrutdinov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1492. Łukasz (Jakub Józefowicz), Igor (Oleg Bakhrutdinov)
Najnowsze