M jak miłość, odcinek 1488: Górecki razem z Aleksandrą wykończą Krajewskiego! Ujawnią wszystkie brudy

2020-01-24 13:50 jkk
 M jak miłość, odcinek 1488: Górecki razem z Aleksandrą wykończą Krajewskiego! Ujawnią wszystkie brudy
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1488: Górecki razem z Aleksandrą wykończą Krajewskiego! Ujawnią wszystkie brudy

W 1488 odcinku "M jak miłość" chamstwo i buta Krajewskiego sprawią, że jego była partnerka i wspólnik wpadną na siebie i... dogadają się! I tak Aleksandra i Górecki zewrą szyki i razem wykończą oszusta! Zadufany w sobie i szemrany biznesmen nie będzie przypuszczał, że publiczne upokorzenie kobiety dla niego samego skończy się tragicznie... Czy w przypadku Krajewskiego w 1489 odcinku "M jak miłość" miało potwierdzić się stare porzekadło "Nosił wilka razy kilka, ponieśli i wilka"?

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Krajewski w 1489 odcinku "M jak miłość" mocno przesadzi i publicznie upokorzy kobietę, która jeszcze sekundę wcześniej uwodził. Na szczęście będzie miał pecha! W bistro przy osobnym stoliku znajdzie się przypadkiem dawny wspólni i przyjaciel oszusta, Górecki. I stanie w obronie Aleksandry!

I tak para w 1489 odcinku "M jak miłość" zacznie sobie nawzajem opowiadać o tym, jak oszukał ich Krajewski... I może okazać się, że będzie to przełomowy moment dla życia szemranego biznesmena!

Nic nie będzie zapowiadało katastrofy w 1489 odcinku "M jak miłość". Krajewski wpadnie do bistro z wielkim bukietem kwiatów I UŚMIECHEM.

- Chyba źle mnie zrozumiałeś - zacznie od razu wyjaśniać mu cel spotkania Aleksandra. - Poprosiłam o spotkanie, bo chciałam się upewnić, że to co nam nie wyszło nie będzie miało wpływu na twoją relację z moim synem.

- To znaczy, że podtrzymujesz swoją decyzję? - zapyta coraz bardziej zdenerwowany Krajewski.

- Przykro mi, ale tak. To co było miedzy nami nie miało przyszłości - odpowie mu spokojnie Chodakowska.

Rozmowie w 1489 odcinku "M jak miłość" będzie przysłuchiwał się coraz bardziej zainteresowany Górecki. Czyżby, znając Krajewskiego jak "zły szeląg", spodziewał się tego, co nastąpi za chwilę?

- Ty myślisz, że w twoim wieku i twojej sytuacji zdarzy ci się jakaś lepsza przyszłość? - zapyta Aleksandrę wściekły Krajewski.

W tym momencie 1489 odcinka "M jak miłość" cała trójka wstanie. - Proszę?! - zapyta jeszcze nie do końca wierząc swoim uszom Aleksandra. - No, brawo, brawo - włączy się do rozmowy Górecki. - Krajewski w akcji!.

- Cześć, Jerzyk - powita dawnego wspólnika Krajewski z pogardliwym uśmiechem.

- Ty chyba naprawdę uważasz, że wszystkich możesz traktować z równą arogancją, co swoich pracowników, czy byłych współpracowników!

Krajewski wyjdzie z bistro, a Górecki zostanie przy roztrzęsionej Aleksandrze. - Nie wiem, jak ja się dałam tak potraktować. Jak się dałam tak nabrać?- zacznie mu się zwierzać upokorzona kobieta. - Chyba na stare lata kompletnie straciłam instynkt samozachowawczy - doda Chodakowska.

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1493: Aleksandra zagra na dwa fronty! Postawi Grzegorzowi twardy warunek

- Do starych lat to jeszcze pani daleko. Rzeczywiście dała się pani nabrać, zresztą nie tylko pani...- odpowie jej spokojnie Górecki. - Co pan ma na uyśli? Zapyta Chodakowska. - To długa historia - usłyszy... I w tym momencie  1489 odcinka "M jak miłość" biznesmen zapyta czy może się dosiąść. Aleksandra, oczywiście zgodzi się, i tak zacznie się ich wspólna przygoda.

Zapowiada się na to, że w 1489 odcinku "M jak miłość" Górecki opowie Aleksandrze o tym jak Krajewski go oszukał, a ona będzie chciała ochronić syna. Czy zerwą szyki i zniszczą razem oszusta?

Najnowsze