M jak miłość, odcinek 1462: Marcin załamie się! Olek przyzna się bratu do zabicia Artura?

2019-10-11 8:00 Ag
M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc 1462. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Trudne chwile u Chodakowskich w "M jak miłość"! Koszmar, który rozegrał się nad jeziorem położy się cieniem na przyszłości nie tylko Olka (Maurycy Popiel), ale także Marcina (Mikołaj Roznerski). W 1462 odcinku "M jak miłość" obaj bracia będą na skraju załamania. Co będzie z Olkiem? Zacznie pić i zażywać leki na uspokojenie, bo nie zdoła poradzić sobie z tym, że zabił Artura (Tomasz Ciachorwski). Nadal będzie ukrywał problemy przez bratem, który jednak w 1462 odcinku "M jak miłość" domyśli się, że dzieje się coś złego.

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Olek w "M jak miłość" przyzna się Marcinowi, że zabił Artura, a jego ciało zakopał w lesie, w pobliżu domku nad jeziorem na Mazurach? Przed młodszym Chodakowskim trudne decyzje, które zaważą nie tylko na jego życiu, ale także na szczęściu Marcina, Izy (Adriana Kalska) i dzieci.

Po zabójstwie Artura dość szybko dopadną Olka wyrzuty sumienia. Żeby je zagłuszyć sięgnie po leki i alkohol. Nie poradzi sobie jednak z dramatem jaki przeżył. W 1462 odcinku "M jak miłość" postanowi, że nie powie Marcinowi o tym co zrobił. Świadomy, że jeśli chłopak pozna jego tajemnicę, stanie się współwinny morderstwa.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1462: Agnieszka po zabójstwie Artura dobije Olka! Wyjdzie z niej bezwzględna prokurator

Młodego lekarza dopadnie poważny kryzys, będzie na skraju psychicznego obłędu, ale zostanie zupełnie sam ze swoim mrocznym sekretem.

W 1462 odcinku "M jak miłość" Olek usłyszy jeszcze od Marcina jak wielkie ma kłopoty ze swoją firmą budowlaną, zerwanymi kontaktami, zobowiązaniami do spłacenia i hejtem w internecie. Starszy Chodakowski będzie pewny, że to wszystko sprawka Artura. Nieświadomy tego, że Skalski nie żyje.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1463: Artur zza grobu doprowadzi Marcina i Izę do bankructwa. Przez psychola stracą wszystko

Wyznanie Marcina jeszcze bardziej obciąży Olka wyrzutami sumienia. Bo w 1462 odcinku "M jak miłość" dla jego dobra nie będzie mógł nic powiedzieć o śmierci Marcina. - Sam nie wiem, w co ręce włożyć… Milion spraw do zamknięcia, w robocie nadal spływają jakieś dziwne faktury, muszę to wyjaśnić…

Chwilę później Marcin wspomni za to, że w domku nad jeziorem zepsuł się alarm. A Olek zgłosi się na ochotnika, by tam pojechać. Wróci na miejsce zbrodni, żeby sprawdzić czy policja wpadła na jakiś trop Artura. Na Mazurach w 1462 odcinku "M jak miłość" spotka się nie tylko z sąsiadem Olewiczem, który widział jak zakopuje zwłoki, ale także z policjantem Jakubem Karskim (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Najnowsze