M jak miłość odc. 1387. Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska), Igor (Oleg Bakhrutdinov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1387. Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska), Igor (Oleg Bakhrutdinov)

M jak miłość, odcinek 1387: Gruzin Igor zdemaskuje Pawła i Julkę - ZWIASTUN

2018-10-08 12:05

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" nie tak szybko uwolni się od Gruzina Igora (Ali Bahrudinov)! Były narzeczony Katii (Joanna Jarmołowicz) wcale nie wyjechał z Polski, a w 1387 odcinku "M jak miłość" zacznie śledzić Zduńskiego. Wszystko po to, by zdobyć dowód, że ślub Pawła i Katii to jedno, wielkie kłamstwo. Bandyta z Gruzji przyłapie Pawła w czułych objęciach Julki (Joanna Kuberska). I żeby było jeszcze ciekawiej świadkami tej romantycznej sceny będą Katia i Kalina (Karolina Sawka).

"M jak miłość" odcinek 1387 - poniedziałek, 8.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Pawła i Julki w "M jak miłość" rozkwitnie i z pozoru będzie się wydawało, że zakochani nareszcie mogą być naprawdę szczęśliwi. Ale wokół Zduńskiego cały czas kręcą się Katia i Kalina. I żona i szefowa ewidentnie będą miały na niego coraz większą ochotę. W 1387 odcinku "M jak miłość" z trudem przyjdzie mi panowanie nad zazdrością gdy Julka da im wyraźnie do zrozumienia, że Paweł jest tylko jej. Wpadnie po ukochanego do firmy transportowej Kaliny, żeby porwać Zduńskiego na randkę gdy wróci ze służbowego wyjazdu do Łodzi. - Jak tam, odmeldowałeś się już? Zabieram cię na pyszny obiad, bo pewnie umierasz z głodu? - Już jadłem, ale chętnie ci potowarzyszę...- To super... - odpowie szczęśliwa Julka i z szerokim uśmiechem pożegna żonę i szefową swojego chłopaka. 

Żadne z nich nie zauważy, że na terenie firmy czai się Igor, który śledzi Pawła i Katię, by odkryć ich kłamstwo. Wystarczy tylko chwila, by Gruzin zdemaskował Zduńskiego z kochanką. Mimo, że w 1387 odcinku "M jak miłość" Kalina zapewni Marysię (Małgorzata Pieńkowska), że rozwód Pawła i Katii to tylko kwestia czasu, to nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Igor postara się o to, by odegrać się na Pawle za to, że niego zakpił i zabrał mu Katię. W 1387 odcinku "M jak miłość" bandyta z Gruzji jeszcze nie wyjdzie z ukrycia, ale zacznie kombinować co zrobić ze Zduńskim i jego kochanką.

M jak miłość odc. 1387. Katia (Joanna Jarmołowicz), Kalina (Karolina Sawka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1387. Katia (Joanna Jarmołowicz), Kalina (Karolina Sawka)
M jak miłość, odcinek 1387, Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1387, Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska)
M jak miłość, odcinek 1387, Katia (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1387, Katia (Joanna Jarmołowicz)
M jak miłość, odcinek 1387, Igor (Ali Bakhrutdinov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1387, Igor (Ali Bakhrutdinov)
M jak miłość, odcinek 1387, Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1387, Paweł (Rafał Mroczek)
Najnowsze