M jak miłość odc. 1390. Paweł (Rafał Mroczek), Kalina (Karolina Sawka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1390. Paweł (Rafał Mroczek), Kalina (Karolina Sawka)

M jak miłość, odcinek 1390: Paweł zdradzi Julkę z Kaliną

2018-09-18 20:21

W 1390 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do niespodziewanego wydarzenia z udziałem Pawła (Rafał Mroczek) i Kaliny (Karolina Sawka). Szefowa Zduńskiego nie zdoła zapanować nad swoimi emocjami i da upust namiętności. Co na to jej podwładny? Co dokładnie wydarzy się w 1390 odcinku "M jak miłość"? Czy Julka (Joanna Kuberska) wybaczy Pawłowi zdradę?

"M jak miłość" odcinek 1390 - wtorek 16.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

W 1390 odcinku serialu "M jak miłość" nic nie będzie zapowiadało nadchodzących wydarzeń. W nowych odcinkach Paweł zwiąże się z Julką na dobre, ale Kalina postanowi zawalczyć o swoje.

Zduński w 1390 odcinku "M jak miłość" zaprosi ukochaną na obiad. Posiłek przerwie im telefon od szefowej mężczyzny. Okaże się, że dziadek młodej dziewczyny nagle zmarł. Chorował już przecież od dłuższego czasu. Paweł pojedzie wesprzeć i pocieszać Kalinę.

Gdy w 1390 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do spotkania, Kalina nie wytrzyma. Według doniesień Świata Seriali namiętnie pocałuje Zduńskiego! On jej nie odepchnie... Okaże się, że Paweł na stale zagościł w jej sercu i po uszy sie w nim zakochała.


Po nagłym wybuchu emocji w 1390 odcinku serialu "M jak miłość" Kalina zreflektuje się i przeprosi współpracownika. Po chwili ucieknie przed obiektem swoich uczuć.

Paweł po całym zajściu w 1390 odcinku "M jak miłość" wróci do Julki. Przysięgnie jej, że wkrótce wyplącze się z układu z Katią i Kaliną. Wyzna, że dla niego liczy się tylko ona...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze