M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nowe życie Patrycji. Zabraknie Łukasza, ale pojawi się ktoś nowy! - ZDJĘCIA

2023-05-28 22:01

Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" będzie zmuszona do zmiany życia i to nie po raz pierwszy. Kiedy zaczęła układać sobie sprawy w Grabinie, poczuła się jak w domu, a Argasiński (Karol Strasburger) odpuścił, nagle Łukasz (Jakub Józefowicz) powoli znikał z jej życia. Wiadomo już, że Wojciechowski chce poświęcić się karierze zawodowej i przyjął propozycję pracy w Szczecinie. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023 okaże się, że Patrycja może narzekać na samotność... Do czasu, bo w jej życiu pojawi się ktoś nowy!

Patrycja nie będzie narzekać na samotność w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Kto zastąpi jej Łukasza?

Patrycja zostanie w Grabinie, na pewno nie wróci do Warszawy, a już z pewnością nie do byłego męża tyrana. Sprawy z Jerzym zostały oficjalnie zamknięte w minionych odcinkach "M jak miłość", a profesor zainteresował się Martą (Dominika Ostałowska). Niestety sielanka w Grabinie nie potrwała długo, bo kiedy już życie Patrycji i Łukasza wydawało się poukładane, mężczyzna dostał pewną propozycję pracy. Opuszczał ukochaną i syna Jasia (Aleksander Cacko) i znikał z domu, by zarobić i utrzymać rodzinę. W końcu doszło do jego rezygnacji z pracy w przychodni Rogowskiego (Robert Moskwa), co przewidziała zresztą cwana Ewa (Anna Kerth). Syn Marty oficjalnie pożegnał się z Lipnicą i podjął pracę w Szczecinie. Jeszcze nie wiadomo nawet, czy w ogóle pojawi się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023, ale pewnym jest, że jeśli nawet, to sporadycznie. 

Czy Patrycja będzie zatem narzekać na samotność i nudę? Okazuje się, że raczej nie. Alżbeta Lenska co jakiś czas wrzuca różne informacje z planu "M jak miłość" i stąd wiadomo, że jej wątek będzie kontynuowany, ale już z ograniczonym udziałem Łukasza. Szykuje się jednak spory zwrot akcji w życiu pięknej kobiety, bo na horyzoncie pojawi się ktoś nowy...

Patrycja znajdzie sobie zastępstwo za Łukasza w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Patrycja nie będzie nudziła się w Grabinie po wyjeździe ukochanego. Nie rozstanie się z nim i póki co raczej nie szykuje się na kryzys w ich związku. To jednak nie oznacza, że Patrycja zajmie się jedynie wychowywaniem synka Jasia. Wręcz przeciwnie, w jej wątku nastąpią zmiany i pojawi się ktoś nowy! Nie chodzi bynajmniej o romans lub innego mężczyznę, bo na to narazie się nie zapowiada, a o nową przyjaźń! Patrycja w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 zapozna się z Jagodą (Katarzyna Kołeczek), siostrzenicą Modrego (Stefan Friedmann) i ukochaną Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Obie panie będą miały dużo wspólnego i może to właśnie Jagoda zastąpi pustkę po Łukaszu? Nowa przyjaźń rozkwitnie w nowym sezonie.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze