M jak miłość

To on zastąpi Łukasza z M jak miłość. Po odejściu Wojciechowskiego mężczyzna z łapanki Kalinowskiej zadomowi się w Lipnicy? - ZDJĘCIA

2023-05-15 22:40

Łukasz (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" odejdzie! Wiemy już, kto zastąpi Wojciechowskiego, a mężczyzna od samego początku wzbudzi spore kontrowersje. W związku z tym, że w 1731 odcinku "M jak miłość" Łukasz poinformuje Ewę (Anna Kerth) i Artura (Robert Moskwa) o tym, że odchodzi na dobre z przychodni, bo dostał bardzo dobrą propozycję pracy, Kalinowska przystąpi do działania. Jeszcze przed oficjalną informacją Wojciechowskiego o odejściu, zacznie szukać jego zastępstwa, co rozsierdzi Rogowskiego. Zobacz ZDJĘCIA następcy Łukasza!

Łukasz odejdzie w 1731 odcinku "M jak miłość". Wiemy, kto go zastąpi!

Wojciechowski zniknie z przychodni Rogowskich, chociaż jego kontrakt się nie skończy. Kalinowska przewidzi działania młodego fizjoterapeuty i za plecami Artura, spróbuje zwerbować kogoś na jego miejsce. Trzeba przyznać, że Ewa będzie miała niezłe wyczucie, bo Wojciechowski naprawdę odejdzie! Już mało czasu spędza z Patrycją (Alżbeta Lenska), a w 1731 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z ukochaną telefonicznie.

- Też za tobą tęsknię. Zaczynam żałować, że zgodziłam się na ten wyjazd. Nie cierpię się budzić bez ciebie... - powie urażona kobieta, ale to dopiero początek, bo Łukasz zniknie w Szczecinie na dobre! Intratna propozycja zawróci mu w głowie i jeszcze tego samego dnia pojawi się niespodziewanie w Grabinie. Patrycja pomyli ukochanego z Żakiem (Krzysztof Tyniec), który wciąż ją nachodzi, ale ostatecznie ucieszy się na widok młodego ukochanego. 

Łukasz odejdzie w 1731 odcinku "M jak miłość", a Ewa znajdzie za niego zastępstwo 

Sprytna Kalinowska zacznie przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne w swoim gabinecie, gdzie spotka się z pewnym mężczyzną. Jeszcze zanim Łukasz oficjalnie ogłosi swoje odejście w przychodni, ona już znajdzie za niego kogoś nowego. - Ostatnie trzy lata spędził pan na oddziale rehabilitacji w Łodzi - Ewa zacznie przeglądać CV zastępcy Łukasza. Będzie pod wyraźnym wrażeniem, ale rozmowę przerwie wściekły Artur. Zarzuci Ewie, że pozbywa się Łukasza i próbuje wcisnąć na jego miejsce kogoś zupełnie innego!

- Co tu się dzieje?! Co ty robisz?! Co ty za moimi plecami przeprowadzasz rozmowy kwalifikacyjne?! - wyrzuci z siebie zdenerwowany Artur. 

- Po prostu staram się zrzucić ci parę rzeczy z głowy! - uzna Kalinowska. 

- Nie, ty próbujesz przeforsować przyjęcie nowego rehabilitanta, chociaż wciąż mamy umowę z Łukaszem! - przypomni jej Rogowski w 1731 odcinku "M jak miłość".

Niestety Ewa zatriumfuje, bo nieco później w przychodni faktycznie zjawi się sam zainteresowany i powie wprost, że odchodzi. Arturowi zrzednie mina, a Ewa uśmiechnie się z wyższością. - A nie mówiłam! - wybuchnie lekarka. - (...) Gratuluję! A my załatwimy jakieś zastępstwo. Braliśmy to pod uwagę. Mamy plan B, prawda Artur? - rzuci z satysfakcją cwana kobieta, a Rogowski wyjdzie na głupiego. 

Jeśli Ewa faktycznie zatrudni mężczyznę z rozmowy kwalifikacyjnej z jej gabinetu, to może być kolejna osoba spiskująca za plecami Rogowskich! Jaka okaże się prawda i czy Łukasz zniknie z "M jak miłość" na dobre i więcej go nie zobaczą? To okaże się niebawem. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska prześladowana przez Daniela! Marysia zobaczy jak sąsiad poluje na nią w lesie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze