M jak miłość: Nikt nie pozna Uli! Iga Kreftt zmieniła się nie do poznania! Wszystko przez jeden szczegół - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Nikt nie pozna Uli! Iga Kreftt zmieniła się nie do poznania! Wszystko przez jeden szczegół - ZDJĘCIE

M jak miłość: Nikt nie pozna Uli! Iga Kreftt zmieniła się nie do poznania! Wszystko przez jeden szczegół - ZDJĘCIE

W nowych odcinkach "M jak miłość" Ula przejdzie kolejną wewnętrzną przemianę i pokaże się wszystkim w zupełnie nowym wydaniu? Iga Krefft przyznała się ostatnio fanom, że cierpi od lat na depresję a teraz pokazała się na swoim profilu na Instagramie odmieniona! Dużo kolorów i styl, sugerujący, iż stała się kobietą wyzwoloną... Czy to zapowiedź nowego wizerunku żony Bartka (Arek Smoleński), czy wakacyjne szaleństwo? Zobaczcie zdjęcia jak teraz wygląda Ula z "M jak miłość" i zwróćcie uwagę zwłaszcza na jeden szczegół!

Odmieniona Ula w "M jak miłość". Takiej żony Bartek nigdy nie widział! Czy zobaczy po wakacjach 2021?

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIE, na który zmieniła się nie do poznania! Iga Krefft, grająca od wczesnych lat dziecięcych Ulę, wnuczkę Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) lubi poszaleć z wizerunkiem, ale tym razem nikt by jej nie poznał! Co to za dziewczyna, która wygląda na zbuntowaną hippiskę z lat 70-tych ubiegłego wieku?

Na zdjęciu na Instagramie aktorka grająca dziedziczkę Mostowiaków w "M jak miłość" jest ubrana w: różowe spodnie od dresu, do tego jaskrawozieloną, kusą bluzkę wiązaną na brzuchu. Do kompletu są wielkie okulary przeciwsłoneczne w zebrę oraz równie słodko różowa jak spodnie torebka. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ - jak wygląda w tym stroju serialowa Ula!  

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

Ula z M jak miłość wypoczywa w takich luksusach! Iga Krefft musi uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy na wakacjach
Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie i jej boskie wakacje we Włoszech

i

Autor: Instagram Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie i jej boskie wakacje we Włoszech

Iga Krefft być może postanowiła tylko na wakacje zupełnie się wyluzować i na chwilę zapomnieć o roli w "M jaka miłość". Na jej profilu na Instagramie pełno jest zdjęć, w kostiumach kąpielowych, które ledwo zakrywają ciało.  Uwagę zwracają też imponujące tatuaże aktorki. 

Jaka naprawdę będzie Ula w nowym sezonie "M jak miłość" dowiemy się, kiedy Krefft wróci na plan. Czy da kolejny powód Bartkowi do zmartwień i wróci do pomysłu szaleństw w wielkim świecie, czy zajmie się domem i zostanie mamą?

Zobacz również: M jak miłość po wakacjach 2021. Wyrodna matka Poli załatwi Kamila tajną bronią! Nikt nie uwierzy, z kim się zaprzyjaźni

M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Iga Krefft (Ula) na Instagramie

i

Autor: Instagram

Zobacz koniecznie w GALEREII ZDJĘĆ co zrobiła sobie Iga Krefft!

Najnowsze