M jak miłość

M jak miłość. Największa tajemnica kancelarii Rotkiewicza wyszła na jaw! To nie przypadek, że jest rywalem Andrzeja - ZDJĘCIA

2023-06-09 21:33

Za kulisami "M jak miłość" wyszedł na jaw pilnie strzeżony sekret, który łączy kancelarie Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Rotkiewicza (Aleksandar Milicević). W przeszłości prawnicy dobrze się znali, studiowali razem, ale kiedy Rotkiewicz zaciągnął u Andrzeja pewien dług, ich drogi się rozeszły. Zrządzeniem losu po latach Rotkiewicz otworzył kancelarię w tym samym biurowcu, do którego przeprowadził swój biznes Budzyński. Przypadek? Nie do końca, bo szef Julii Malickiej (Marta Chodorowska) zaczął ostrą rywalizację z Andrzejem i jego współpracownikami na sali rozpraw. A teraz serialowy Rotkiewicz wygadał się dlaczego obie kancelarie są w jednym budynku!

Tego o kancelariach Andrzeja Budzyńskego i Rotkiewicza w "M jak miłość" nikt nie wiedział!

Gdyby Rotkiewicz, którego w "M jak miłość" od kilku miesięcy gra Aleksandar Milicević, nie dołączył do obsady serialu, zapewne Julia Malicka nie miałaby tak łatwego dostępu do Andrzeja! Byli kochankowie od czasu przeprowadzki kancelarii Rotkiewicza do tego samego biurowca w zasadzie pracują po sąsiedzku. Dzieli ich tylko kilka pięter, często korzystają z tej samej windy. Jak to w ogóle możliwe, że w jednym budynku działają aż dwie kancelarie? Dlaczego Rotkiewicz przeniósł się do wieżowca, w którym już wcześniej otworzył swoje biuro Budzyński razem ze swoim wspólnikiem, Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński)? Czy chodzi o dług szefa Julii wobec Andrzeja z przeszłości? Wiele lat temu Budzyński uratował prawnika, który teraz jest jego rywalem...

Jeszcze przed finałem sezonu "M jak miłość" wybuchła afera z Rotkiewiczem, który zanim pojawił się na ekranie, uchodził za starszego, bardziej doświadczonego szefa Julii i Sylwii (Hanna Turnau). Obie mówiły o nim "stary", więc w świadomości widzów powstał obraz Rotkiewicza jako sędziwego mężczyzny. Do tego Andrzej ani razu nie wspomniał, że na studiach dobrze znał Rotkiewicza. W rozmowach z Julią nie pisnął ani słowem jak wiele łączyło go z jej szefem. Aż nagle okazało się, że Budzyński i Rotkiewicz kolegowali się w czasach studenckich, ale coś ich poróżniło.

To dlatego po latach w "M jak miłość" Rotkiewicz zatrudnił u siebie Julię, która była kiedyś stażystką w kancelarii gdzie pracował Andrzej? To z tego powodu Rotkiewicz zrobił Budzyńskiemu konkurencję i otworzył własny biznes w tym samym biurowcu? Te wątki w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023 wciąż mogą pozostać niewyjaśnione.

Ale Aleksandar Milicević za kulisami "M jak miłość" ujawnił największy sekret dwóch kancelarii. Okazuje się, że mieszczą się w tym samym budynku w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 52. "Właśnie zdradziłem tajemnicę najpopularniejszej polskiej produkcji telewizyjnej" - napisał serialowy Rotkiewicz na swoim profilu na Instagramie pod zdjęciem z Andrzejem.

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze