M jak miłość

M jak miłość. Młoda policjantka Alicja zawróci Marcinowi w głowie! Kryzys z Izą wepchnie go w ramiona innej - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-16 12:37

Rewolucja w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość"! Jego życie nie będzie już takie jak dawniej, a wszystko za sprawą młodziutkiej Alicji (Fryderyka Molenda), policjantki, którą zainteresuje się Chodakowski. Detektyw zaproponuje dziewczynie pracę i tak zacznie się ich gorący wątek... W "M jak miłość" nastąpi kolejny kryzys Marcina i Izy (Adriana Kalska), a dziennikarka skupi się na karierze i nowym znajomym Radku (Philippe Tłokiński). Zapomni o rodzinie, a niesłusznie, bo ominie ją spor zbliżenie między mężem a atrakcyjną Alicją. Z tego będzie coś więcej?

Młoda policjantka Alicja zawróci w głowie Marcinowi z "M jak miłość" 

Nowa postać w "M jak miłość" wywoła burzę w związku Izy i Marcina. Chodakowski będzie miał serdecznie dość tego, że żona nie ma dla niego czasu, poświęca się jedynie pracy w "Głosie Gródka", często nie ma jej w domu i zawala wspólne plany. Kryzys zacznie narastać, a Iza niebezpiecznie zbliży się do asystenta Radka, który stanie się zdecydowanie kimś więcej, niż jedynie kolegą z pracy. - Pojawia się Radek, który staje się jej prawą ręką. Traktuje go tylko jako kolegę z pracy, natomiast ona gdzieś wpadła mu w oko... - tłumaczy Kalska w "Kulisach M jak miłość". Nie będzie jednak wiedziała, że kiedy ona zabawia się z dziennikarzem, mąż zdąży poznać kogoś wyjątkowego...

- Nagle w życiu Marcina pojawia się Alicja. Alicja jest młodą policjantką, pomaga Marcinowi bardzo - Mikołaj Roznerski zapowiada kolejne wydarzenia w "M jak miłość". - Alicja na początku skupia się na pracy, to znaczy dla niej to jest nowe wyzwanie zawodowe. Marcin na pewno ujmuje ją swoją czułością, taką opiekuńczością, tym, że daje jej szansę. Gdzieś tam prywatnie na pewno się sobie podobają - tłumaczy Fryderyka Molenda, która wcieli się w rolę pomocniczki Marcina w "M jak miłość". 

Alicja namiesza w małżeństwie Izy i Marcina w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Chodakowski sam zaproponuje pracę Alicji, ale nie przewidzi, że z czasem zaczną się do siebie zbliżać. Kiedy Iza będzie wciąż zajęta karierą, on odnajdzie w nowej koleżance oparcie. - Młoda, śliczna dziewczyna, która gdzieś go też adoruje (...) - komentuje Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość", ale podkreśla, że początkowo będzie zbywał zaloty policjantki. Początkowo, bo z czasem zauważy, że potrzebuje zainteresowania ze strony kobiety, a Iza mu tego nie da. - (...) Iza powinna się zastanowić jakie są dla niej priorytety. Czy ważniejsza jest dla niej praca czy rodzina - dodaje serialowa Alicja. 

Wiadom już, że Iza w kolejnych odcinkach "M jak miłość" posunie się za daleko i zdradzi męża! Dojdzie do pocałunku Chodakowskiej i Radka. Czy Marcin również aż tak bardzo zbliży się do Alicji? Atmosfera zrobi się gorąca, a kryzys Chodakowskich zarośnie. 

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze