M jak miłość. Matka Anety zabroni jej kontaktów z siostrą! Okrutne kłamstwo odbije się na całej rodzinie – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Matka Anety zabroni jej kontaktów z siostrą! Okrutne kłamstwo odbije się na całej rodzinie – WIDEO

M jak miłość. Matka Anety zabroni jej kontaktów z siostrą! Okrutne kłamstwo odbije się na całej rodzinie – WIDEO

Matka Anety z "M jak miłość" oficjalnie przyznała się, że jej bohaterka oszukuje córkę w sprawie siostry! Co gorsze, Iwona (Hanna Śleszyńska) zrobi wszystko, aby rozdzielić żonę (Ilona Janyst) Olka (Maurycy Popiel) z Karoliną (Oliwia Motyka-Radłowska). A to wszystko po to, aby siostry nie dowiedziały się, że były okłamywane przez całe życie! Ale obie dziewczyny mają ostry temperament i mocno do siebie przylgnęły. Młoda, ambitna lekarka z sercem na dłoni zaopiekowała się skrzywdzoną przez życie Karoliną. I podobnie jak w życiu - w "M jak miłość" okrutne oszustwo ujrzy światło dziennie. Ale krzywd, które dozna cała rodzina Chodakowskich nie da się już odkręcić. Zobacz co mówią na temat gwiazdy "M jak miłość" - na WIDEO z "Kulis" serialu.

Matka Anety w "M jak miłość" zapłaci za krzywdy, jakie wyrządziła córkom?

W nowych odcinkach "M jak miłość" Aneta zbliży się jeszcze do swojej pacjentki, młodziutkiej sportsmenki Karoliny. Dziewczyna będzie pod opieką ambitnej doktor Chodakowskiej, która znacznie przekroczy swoje medyczne uprawnienia. Aneta z coraz większą chęcią będzie angażowała się w prywatne problemy pacjentki, dojdzie nawet do tego, że zacznie bywać u Chodakowskich w domu. A matce Anety bardzo, ale to bardzo to się nie spodoba! Dlaczego?

- Matka niechętnym okiem patrzy na tę jej taką życzliwość w stronę Karoliny - zdradza grająca Iwonę Śleszyńska w "Kulisach M jak miłość".

- Powinnaś pójść do domu i odpocząć! Przecież ty się wykończysz! - nakaże matka Anecie w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

Jednak i tym razem w "M jak miłość" nie będzie łatwo pokonać Anetę. Jeżeli Chodakowka czegoś chce, to sobie to bierze i nie będzie się oglądała na żadne rozkazy. A szczególnie, kiedy się zorientuje, że całe życie była oszukiwana! 

W Anecie uruchomił się taki mechanizm, który ja bym nazwała instynktem para-macierzyńskim - ujawnia Janyst w 'Kulisach M jak miłość" prawdę o historii jej relacji z Karoliną. - Buduje z Karoliną relację taką trochę matczyną, trochę siostrzaną... Czy jest to profesjonalne? Myślę, że nie do końca - przyznaje gwiazda w "Kulisach M jak miłość". - Granica między relacją z lekarką, a bardziej prywatną gdzieś tam się zatarła...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

M jak miłość. Tajemnicza pacjentka siostrą Anety! Dla niej Chodakowska przekroczy wszelkie granice i zostanie matką

- Aneta zawsze się pakowała w kłopoty i pod tym względem rozumie Karolinę - ocenia Śleszyńska w "Kulisach M jak miłość". - Ma taką słabość do niej, bo to podobieństwo jest... - zdradza gwiazda w "Kulisach M jak miłość". 

Mamy ze sobą jeszcze więcej wspólnego, niż mi się wydawało - powie Aneta Karolinie na kolacji w domu Chodakowskich. 

 - Aneta wyczuwa w Karolinie podobną energię do swojej. Czasem tak po prostu jest, że przypominasz mi siebie, kiedy byłam w twoim wieku. I to jest dokładnie ta sytuacja - ujawnia Janyst z uśmiechem.

- Ta Karolina jakoś jest mi bliska - zwierzy się Aneta Olkowi w jednym  nowych odcinków "M jak miłość". - Czy ojciec miał jeszcze jakieś inne dzieci oprócz mnie? Nareszcie wszystko do siebie pasuje!

I jak znamy Anetę w "M jak miłość" - jak złapie trop, nie odpuści. Kiedy Chodakowska wyczuje pokrewieństwo dusz z Karoliną, zacznie poszukiwać prawdy. A czy znajdzie? To tylko kwestia czasu...  

- Zrodziła się pewna relacja i Aneta za tym poszła, niewiele myśląc - wyjaśnia sytuację Janyst w "Kulisach M jak miłość".  - A teraz musi poradzić sobie z konsekwencjami. I jak to często w życiu bywa, zainteresowany dowiaduje się na końcu... Tak jest tez w tym przypadku! Jak zareaguje Aneta na wieści? Przekonają się państwo już niebawem - gwiazda "M jak miłość" wybucha szczerym śmiechem i dodaje: - ja mam nadzieję, że pozytywnie... - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość. Katarzyna Cichopek ogłasza wzruszającą wiadomość. Razem z mężem nie mogli tego ukrywać

Najnowsze