M jak miłość. Mateusz się odnajdzie! Szokujący zwrot akcji w poszukiwaniach Mostowiaka

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Mateusz się odnajdzie! Szokujący zwrot akcji w poszukiwaniach Mostowiaka

M jak miłość. Mateusz się odnajdzie! Szokujący zwrot akcji w poszukiwaniach Mostowiaka

2021-07-29 10:35

Mateusz (Krystian Domagała) z "M jak miłość" zniknął w tajemniczych okolicznościach, a szybko okaże się, że sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 młody Mostowiak się odnajdzie! Okaże się, że Mateusz posłużył się dowodem osobistym we Wrocławiu, by móc wynająć hotel. Niestety sprawa nie będzie taka prosta, bo chociaż dane na dowodzie będą należały do Mateusza, nie wiadomo czy to naprawdę on stanie w hotelowej recepcji.

Mateusz Mostowiak odnaleziony?! Jego zaginięcie w "M jak miłość" przybierze nowy obrót 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 społeczność Grabiny zacznie żyć tajemniczym zaginięciem Mostowiaka. Szczególnie Barbara (Teresa Lipowska) nie pogodzi się z tym, że nie ma pojęcia co dzieje się z własnym wnukiem. jak podaje portal swiatseriali.interia.pl o ustalenia poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), a Chodakowski zacznie ustalać pierwsze fakty. Niestety jeszcze przez jakiś czas w "M jak miłość" nie będzie wiadomo, czy chłopak jeszcze się odnajdzie. 

Wszystko przez to, że Mateusz nie zniósł rozstania z Lilką (Monika Mielnicka), która zostawiła go dla bogatego kochanka z Ameryki i postanowiła rzucić dotychczasowe życie. Chłopak nie pogodził się ze zdradą i nagłą zmianą w żonie, która niegdyś była dobra i poukładana. Właśnie przez rozbite serce, Mateusz postanowił odciąć się od "starego" życia.

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół

Sytuacja z Mateuszem w "M jak miłość" zrobi się bardzo skomplikowana i dziwna. Marcin dowie się pewnych informacji o tym, że Mostowiak był widziany w okolicach Trójmiasta i prawdopodobnie odpłynął gdzieś statkiem. Ta teoria w "M jak miłość" raczej nie będzie trafna, lub nie do końca. W zbliżających się odcinkach wyjdzie na jaw, że Mateusz się znalazł! Konkretnie jego dowód, na którym znajdują się jego dane i który należy tylko do niego. Przynajmniej powinien, bo trudno powiedzieć, czy w hotelu we Wrocławiu zjawi się dobra osoba. 

Przeczytaj: M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół - WIDEO

- Pan Mateusz Mostowiak... Pokój za moment będzie gotowy, zechce pan jeszcze chwilę poczekać? Dosłownie trzy minuty - powie recepcjonistka w hotelu w nadchodzących odcinkach "M jak miłość", która jednocześnie poda Mateuszowi jego dowód.

Tylko czy to na pewno Mostowiak? Chłopak, który będzie rozmawiał z recepcjonistką będzie miał charakterystyczny tatuaż na ręce, którego nie posiadał Mateusz. Czy to wskazuje na to, że ktoś podszywa się za chłopaka i da Barbarze złudne nadzieje, że wnuk się odnajdzie? Wszystko okaże się już niebawem. 

Najnowsze