M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po zdradzie zmiesza Mateusza z błotem! Będzie ją błagał, żeby wróciła, ale nigdy go nie kochała

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po zdradzie zmiesza Mateusza z błotem! Będzie ją błagał, żeby wróciła, ale nigdy go nie kochała

M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po zdradzie zmiesza Mateusza z błotem! Będzie ją błagał, żeby wróciła, ale nigdy go nie kochała

2021-05-24 21:23

W 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) rozstaną się! Żona Mostowiaka zmieni się nie do poznania! Przejdzie metamorfozę i zdradzi go z bogatym, starszym wdowcem Ethanem Andersonem (Paweł Roman) z Australii. Zdrada Lilki dobije Mateusza w 1592 odcinku "M jak miłość" tak bardzo, że kiedy niewierna żona wróci do Grabiny z kochankiem, Mostowiak ruszy za nimi. Będzie błagał Lilkę, żeby do niego wróciła, gotów wybaczyć jej wszystko. Ale wtedy Lilka jeszcze mocniej wbije mu nóż w serce. Przyzna, że nigdy nie kochała Mateusza, że to szczeniak, z którym nie chce już być. Ale na tym nie koniec...

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Lilki w 1592 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw wraz z powrotem żony Mateusza do Grabiny. Nieoczekiwanie przyjdzie z Australii do rodzinnego domu i pochwali się, że jest zakochana, a jej nowy narzeczony to miłość jej życia. Krystyna Banach w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie przecierała oczy ze zdumienia, że córka dopuściła się takiej podłości wobec męża, który był z nią w najtrudniejszych chwilach, po brutalnym gwałcie, później kiedy była w ciąży i straciła dziecko gwałciciela. Matka nie uwierzy, że Lilka aż tak się zmieniła, że jest zdolna zniszczyć swoje małżeństwo dla nowego kochanka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

Ale zakochana Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie przekonywać Krystynę, że dopiero teraz zaznała prawdziwego uczucia, że starszy wdowiec Ethan, obłędnie bogaty Australijczyk, u którego pracowała pokazał jej na czym polega miłość. Żona Mateusza oszaleje do tego stopnia, że od razu w 1592 odcinku "M jak miłość" wystąpi o rozwód, żeby wziąć szybki ślub z kochankiem.

- Pobierzemy się, jak tylko dostanę rozwód... - oświadczyny Lilka matce. - Co takiego? Pobierzecie się? O czym ty mówisz? To jakiś żart, tak? Boże... Co ty zrobiłaś? - załamie się Banachowa.

- Dopiero teraz, kiedy jestem z Ethanem, rozumiem, na czym polega prawdziwa miłość... A Mateusz? To było tylko szczeniackie zauroczenie - przyzna bezlitośnie Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość".

Teściowa Mostowiaka w 1592 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli na to, by córka obrażała przy niej męża. Zwłaszcza, że Mateusz to taki dobry chłopak, który wspierał całą rodzinę Banachów podczas wojny z brutalnym, byłym już mężem Krystyny, Krzysztofem (January Brunov).

- Jak możesz tak mówić? Zauroczenie? Mateusz tyle dla ciebie zrobił, już zapomniałaś? Jak ci pomagał, jak cię wspierał, ile był gotów dla ciebie poświęcić? - Banachowa przestanie nad sobą panować, ale Lilki nie powstrzyma to przed tym, by poniżać Mateusza.

Wręcz przeciwnie, w 1592 odcinku "M jak miłość" przy matce zmiesza Mostowiaka z błotem. - Widocznie pomyliłam wdzięczność z miłością! Poza tym Mateusz jest jeszcze chłopcem! Za to Ethan to dojrzały mężczyzna... - wyzna Lilka.

M jak miłość, odcinek 1592. Lilka po metamorfozie wróci do Grabiny z nowym kochankiem. Zdradzi Mateusza i zażąda rozwodu

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1592: Morderstwo u Jaszewskich. Dawid zabije ojca i wciągnie Basię w zbrodnię - WIDEO

Krystyna w 1592 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli na to, by córka zmarnowała sobie życie, zniszczyła małżeństwo z Mostowiakiem dla starszego kochanka. Ale Banachowa nie przemówi Lilce do rozumu. - Opamiętaj się, dziecko, nie możesz tego zrobić Mateuszowi. Pieniądze to nie wszystko!

Bezczelna Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" zacznie się wypierać, że romansuje z milionerem dla jego pieniędzy. Ale przecież dzięki Ethanowi przejdzie metamorfozę. Dla niego zmieni kolor włosów na blond, zacznie nosić drogie ubrania i zachowywać się, jakby była kimś innym. Szybko zapomni, że jeszcze niedawno była kelnerką w bistro, szarą myszką z Grabiny!

- Nie chodzi o kasę! Nie masz pojęcia, jak bardzo mi na nim zależy! To jest moja życiowa szansa i ja, w przeciwieństwie do ciebie, jej nie zmarnuję! Rozumiesz? Nie popełnię takich błędów jak ty! - wykrzyczy Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość". Obrazi matkę wypominając jej, że kiedyś była prostytutką.

- To nie jest żaden kaprys, przysięgam! Ja się naprawdę zakochałam! Chcę zacząć wszystko od nowa, przecież mam prawo do szczęścia. Tobie się w życiu nie udało, ale ja jeszcze wszystko mogę zmienić!

Niestety w 1592 odcinku "M jak miłość" rozwód Lilki i Mateusza będzie nieunikniony. Co parwda Mostowiak też wróci z Australii i przyjedzie za żoną do Grabiny, lecz ona nie zmieni zdania. Nie będzie chciała go słuchać kiedy Mateusz upokorzy się przed nią jeszcze bardziej i będzie błagał o jeszcze jedną szansę. Wybierze wygodne życie z kochankiem milionerem!

- Poproszę cię o to tylko jeden raz... Nie odchodź. Jeszcze możemy wszystko naprawić i uratować nasze małżeństwo...

A Mostowiakowi w 1592 odcinku "M jak miłość" nie pozostanie nic innego jak tylko wypłakać się na ramieniu babci Barbary (Teresa Lipowska). A potem Mateusz pójdzie nad rzekę, gdzie wiele razy był na randkach z Lilką. Będzie chciał się zabić? 

M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman
M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)
	M jak miłość odc. 1537. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1457. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1457. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
	M jak miłość, odcinek 1512: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1512: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze