M jak miłość

M jak miłość. Marcin zajmie się siostrą Kamy z litości? W szpitalu u Ani poczuje, że musi odkupić winy - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-13 11:23

Przed Marcinem (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" pojawią się duże przeciwności losu oraz wielkie wyrzuty sumienia. Nie pogodzi się z faktem, że pośrednio przyczyni się do wypadku Ani (Alina Szczegielniak), pięknej brunetki o delikatnej urodzie. Dobije go, że spowodował kolejny uszczerbek na zdrowiu dziewczyny, która już sama w sobie była wystraszona i poruszała się o kulach. Wypadek w 1744 odcinku "M jak miłość" rzuci nowe światło na dalsze życie Chodakowskiego. Zajmie się Anią z litości i w ten sposób zdobędzie jej serce?

Marcin zajmie się Anią z litości? W kolejnych odcinkach "M jak miłość" wylądują w szpitalu 

Kolejne zlecenie detektywistyczne Marcina, przysporzy mu wielu kłopotów w "M jak miłość". Chodakowski i Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zajmą się sprawą pewnego dilera. Wyśledzą go w parku, gdzie będzie przebywała także Ania. Dziewczyna porusza się o kulach, w przeszłości doszło do jakiejś tragedii, która bezpowrotnie ją zmieniła. Zrobi się jeszcze gorzej, bo kiedy Marcin i Jakub rzucą się w pogoń za dilerem, bandyta w popłochu odepchnie zdezorientowaną Anię, która upadnie na ziemię. Z tego powodu, Marcin nie daruje sobie, że wciągnął niewinną osobę w zawodowe zatargi. Natychmiast postara się pomóc, pocieszyć i wezwać karetkę. Podniesie Anię i na rękach zaniesie ją do pojazdu. Ratownicy przetransportują Anię do szpitala, a detektyw nie daruje sobie, że jego działania doprowadziły do poszkodowania niewinnej kobiety. 

- Ania ma za sobą trudne doświadczenia. Z takiej pełnej energii i radości dziewczyny, została przestraszona osoba, która trochę nie wierzy w siebie - tłumaczy Alina Szczegielniak w "Kulisach M jak miłość". - To pierwsze spotkanie z Marcinem na pewno sprawia jej dużo dyskomfortu, ale Marcin okazuje się osobą bardzo otwartą i pomocną - dodaje aktorka i okazuje się, że wypadek w parku połączy ich na dłużej. Odwiedzi ją w szpitalu, bo zaczną dręczyć go wyrzuty sumienia. Poczuje się zobowiązany do pomocy kobiecie. 

- Co ty tutaj robisz? - zapyta się Ania, kiedy ujrzy w drzwiach szpitalnej sali Chodakowskiego. Okaże się, że detektyw przyniesie poszkodowanej torbę z witaminami i spróbuje wytłumaczyć, że nie chciał by komukolwiek stała się krzywda. - Dzięki, nie musiałeś - powie nieco zmieszana Ania. - Nie musiałem, ale chciałem - oznajmi dobitnie detektyw. 

- Marcin ma duże poczucie winy za to co się wydarzyło - skwitował Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość" i pewnym jest, że relacja Ani i Marcina na tym się nie zakończy. Wkrótce okaże się, że Ania to młodsza siostra Kamy (Michalina Sosna), a przecież z tancerką dojdzie do czegoś więcej. Chodakowski znajdzie się w miłosnym trójkącie. 

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Najnowsze