M jak miłość. Marcin zabierze dzieci i wyjedzie. Nie da szansy zranionej Izie

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Marcin zabierze dzieci i wyjedzie. Nie da szansy zranionej Izie

M jak miłość. Marcin zabierze dzieci i wyjedzie. Nie da szansy zranionej Izie

2021-08-15 21:04

W 1595 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie nieugięty. Nie dogada się z Izą (Adriana Kalska), ale nie zostawi dzieci. Wręcz przeciwnie, zabierze Maja (Laura Jankowska) oraz Szymka (Staś Szczypiński) i wyjedzie! Chodakowska nie będzie miała pojęcia co robić, a małżeństwo zacznie chylić się ku upadkowi. Marcin w 1595 odcinku "M jak miłość" zdąży jedynie rzucić od niechcenia Marysi (Małgorzata Pieńskowska), że jego zdaniem szanse na ratunek rodziny zmalały niemal do zera. Rogowska wyzna mu trudną prawdę.

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1595 odcinku "M jak miłość" Marcin zjawi się w Grabienie, gdzie będzie przebywała Iza. Od początku najnowszych odcinków "M jak miłość" Chodakowska nie zniesie zachowania męża, więc weźmie dzieci i uda się w odwiedziny do Barbary (Teresa Lipowska). Tam spróbuje odnaleźć spokój, ale niedługo po jej przyjeździe, na miejscu zjawi się też nieugięty Marcin. To Marysia spróbuje załagodzić szalejący kryzys. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Rogowska zobaczy jak jest źle, kiedy Marcin zjawi się w Grabinie i oznajmi, że zabiera dzieci. 

- Zabierasz Izę i dzieci do domu? - zapyta zmartwiona Marysia. - Tylko dzieci - skomentuje krótko i stanowczo detektyw, nie pozostawiając pola do dyskusji.

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wyznała tajemnicę rodzinną. Nikt się tego nie spodziewał!

Wkrótce w "M jak miłość" Marcin zabierze Maję i Szymka od Izy i będzie myślał tylko o ich dobru. Nawet nie ukryje, że jego zdaniem małżeństwo ma minimalne szanse na ratunek. Z tego też powodu Marysia postanowi się wtrącić.

- Marcin, ja wiem jak ci trudno... (...) Sama kiedyś przez to przechodziłam... - powie Rogowska w 1595 odcinku "M jak miłość" - Straciłam zaufanie do kogoś, kogo bardzo kochałam...Byłam pewna, że to już koniec. Ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez Artura. I dlatego wierzę też w was. Że i wy przez to przejdziecie... -  doda i spróbuje przemówić Chodakowskiemu do rozsądku. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3283: Gejowski pocałunek Adama z Bartkowiakiem. Szefowi Darii wcale nie będzie chodziło o nią! - ZDJĘCIA

Marcin w "M jak miłość" będzie jednak nieugięty. Zacznie myśleć wyłącznie o dobru dzieciaków, a na ratowanie małżeństwa nie zobaczy wielkich szans. - To proszę trzymać za nas kciuki. Bo ja wcale nie jestem tego taki pewien... - rzuci do Rogowskiej w 1595 odcinku "M jak miłość", czym utnie temat. Chodakowski zabierze dzieci i wyjedzie, a z Izą nadal się nie pogodzi. Wygląda na to, że jeśli oboje szybko nie podejmą żadnych kroków, cała przykra sprawa może zakończyć się w sądzie, na rozprawie rozwodowej. 

Najnowsze