M jak miłość: Marcin w niebezpieczeństwie! Znów weźmie udział w szaleńczej akcji z Jakubem. Są ZDJĘCIA z planu!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość: Marcin w niebezpieczeństwie! Znów weźmie udział w szaleńczej akcji z Jakubem. Są ZDJĘCIA z planu!

M jak miłość: Marcin w niebezpieczeństwie! Znów weźmie udział w szaleńczej akcji z Jakubem. Wyciekły ZDJĘCIA z planu!

2021-06-25 22:00

Marcin w "M jak miłość' znów będzie ścigać groźnego przestępcę? Akcja będzie poważna - Mikołaj Roznerski pokazał na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest wykończony i brudny. Wygląda jakby tarzał się w błocie i stoczył ciężką walkę. I to już raczej nie będzie ciąg dalszy jego akcji, w których oszalały z zazdrości o Izę (Adriana Kalska) rzucał się na jej domniemanego kochanka? Prawdopodobnie w trakcie poszukiwań Mateusza (Krystian Domagała) na zlecenie Barbary (Teresa Lipowska) trafi na niebezpieczną szajkę. Detektywi Chodakowski i Karski mogą także zając się sprawą mafii, która na zlecenie Argasińskiego (Karol Strasburger) skatuje Łukasza (Jakub Józefowicz). Pewne jest, że w nowym sezonie "M jak miłość" nie będzie już wpatrywał się w komputer z seks-taśmą Bosackiego - nie będzie miał na to siły! Chodakowski będzie musiał ostro walczyć a jego wiernym kompanem będzie Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). Czy wygraną będzie jego małżeństwo?

Marcin znów w akcji w "M jak miłość"! Czy tym razem uratuje niewinną ofiarę, czy złapie groźnego zbira?

Mikołaj Roznerski opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym odpoczywa po jakiejś akcji z Jakubem. Obaj detektywi na planie "M jak miłość" opierają się o otwarty bagażnik samochodu, ale tylko Marcin wygląda tak, jakby stoczył walkę z Godzillą! Brudny, umorusany też na twarzy, ale... szczęśliwy! Czy prawie policyjna robota detektywa przywróci Chodakowskiemu radość życia?

Wygląda na to, że tak! Marcin w stanie, który wyraźnie wskazuje na ślady starcia z godnym siebie przeciwnikiem uśmiecha się od ucha do ucha! Najwyraźniej praca detektywa to coś co kocha i co przywróci mu w nowych odcinkach radość. Kogo tym razem będzie ścigał?  

- Świętoszki rozrabiają ?I nowy sezon @mjakmilosc.official nakręcają ?❤️???‍♀️ - napisał pod zdjęciem z planu Roznerski. 

Coś czuję, że będą dymy ?? - fani zareagowali natychmiast

- oj przy nich nie może być spokojnie ??

- I bicepsy chłopaki rozgrzewają ..???

Zobacz też: M jak miłość. Tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Pocieszy go nieprzyzwoita przyjaciółka Lilki?

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!
M jak miłość odc. 1579. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1579. Marcin (Mikołaj Roznerski)

Jak pisaliśmy TUTAJ - Marcin i Jakub trafią na ślad Mateusza w "M jak miłość". Zadanie znalezienia młodego Mostowiaka dostaną od Barbary zaniepokojonej brakiem kontaktu z wnukiem, a ich odkrycie wcale nie poprawi nikomu humoru. 

Możliwe też jest, że Marta (Dominika Ostałowska) w "M jak miłość" wynajmie agencję detektywistyczną Marcina i Jakuba po brutalnym pobiciu jej syna. Jeżeli tak się stanie zrobi się naprawdę niebezpiecznie, bo zbiry Hermana (Piotr Łukawski) to groźni przestępcy!

Wszystko wyjaśni się w nowym sezonie "M jak miłość". Na razie można się cieszyć, że na zdjęciach z planu nie widać Marcina wpatrzonego w ekran komputera, tylko twardziela, który potrafi walczyć! Czy "nowy" Marcin, taki jakiego pokochała Iza, odzyska swoją ukochaną żonę? 

Nie przegap: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2018 Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2018 Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze