M jak miłość

M jak miłość. Marcin uratuje siostrę Kamy! Spanikowana Ania nie poradzi sobie bez Chodakowskiego - WDIEO, ZDJĘCIA

2023-08-30 14:05

Marcin (Mikołaj Roznerski) znów zachowa się jak prawdziwy bohater w "M jak miłość". Wiadomo już, że mocno zbliży się z Kamą (Michalina Sosna), ale na horyzoncie pojawi się również jej szalona siostra - Ania (Alina Szczegielniak). Dziewczyna z miejsca zakocha się w detektywie. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Chodakowski nie będzie miał jednak lekko, bo zostanie wmieszany w niebezpieczną akcję. Okaże się, że Ania zacznie potrzebować jego natychmiastowej pomocy. Uratuje siostrę Kamy, ale co dalej?

Bohaterski czyn Marcina z "M jak miłość". Za to pokocha go Ania

Marcin nie raz udowodnił, że można na niego liczyć, niczego się nie boi i jest hardym mężczyzną. Z racy zawodu detektywa, często ma do czynienia z podstępnymi rywalami i złem. Już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" ratował Kamie skórę i właśnie przez to, że kobieta pojawiała się w agencji, wciąż prosząc o pomoc, Chodakowski miał szansę lepiej ją poznać. Wiadomo już, że ich relacja się rozwinie, a były ukochany Izy (Adriana Kalska) dostanie nawet seks propozycję! Będzie spędzał z seksowną tancerką dużo czasu, aż pewnego dnia na horyzoncie pojawi się jej siostra.

W "Kulisach M jak miłość", które można zobaczyć poniżej widać wyraźnie, że Marcin ratuje Anię. Prawdopodobnie dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, jakiegoś wypadku, bo detektyw weźmie na ręce spłoszoną Anię, a jego nietęga mina wskaże na fakt, że dzieje się coś złego. Co dokładnie stanie się siostrze Kamy i jak Marcin zostanie wplątany w szemraną sytuację? 

Ania wyląduje w szpitalu w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Ania z pewnością dostarczy Marcinowi i Kamie wiele przygód, bo niesforna dziewczyna będzie pakowała się w kłopoty chyba nawet częściej niż tancerka. Ostatnio informowaliśmy, że Ania i Kama wylądują w szpitalu w nowym sezonie "M jak miłość". Nie wiadomo jednak, czy nastąpi to właśnie po ratowaniu dziewczyny przez Chodakowskiego. Pewnym jest, że detektyw po rozstaniu z Izą będzie miał pełne ręce roboty. 

Sam Mikołaj Roznerski podsyca w "Kulisach M jak miłość" informacje na temat jego dalszych relacji z kobietami. - W tym sezonie Marcina czekają wielkie zmiany - relacjonuje Roznerski. - Czy sobie z tym poradzi? Czy jest gotowy na nowe otwarcie? Czy i jak rozwinie się jego relacja z Kamą, która skrywa przed nim pewną tajemnicę? - wymienia aktor, ale niestety nie odpowiada na zadane pytania wprost. Zachęca do śledzenia serialu "M jak miłość" na bieżąco. 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze