M jak miłość

M jak miłość. Marcin przejmie opiekę nad umierającym Karskim. To ruszy nawet twardziela Chodakowskiego - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-29 12:53

Marcin (Mikołaj Roznerski) przejmie opiekę nad chorym Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski). Leczenie Karskiego nie przyniesie spodziewanych efektów, jego stan drastycznie się pogorszy. Będzie słaby, zemdleje na rękach Chodakowskiego i przestanie mieć siły na normalne funkcjonowanie. Niebawem w "M jak miłość" Marcin nie będzie mógł patrzeć na cierpienie przyjaciela, ale zagryzie zęby, bo zauważy, że Kasia (Paulina Lasota) też ledwo sobie radzi. Chodakowski pomoże koledze jak może, ale i to go nie uratuje... Zobacz WIDEO z tych wstrząsających scen.

Marcin zaopiekuje się Jakubem chorym na białaczkę w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Sytuacja z chorobą Karskiego nagle przybierze zaskakujący obrót. Nie ma mowy o wyzdrowieniu, wręcz przeciwnie, z detektywem będzie coraz gorzej. Kasia zrobi wszystko, by nie odstępować narzeczonego na krok, ale i to okaże się trudne, bo przecież Stawska też pogrąży się w smutku, bo traci ukochaną osobę... Karski będzie nikł w oczach, stanie się słaby i niezdolny do samodzielnego funkcjonowania. W jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" zemdleje na rękach Marcina! 

- Cześć, stary! Dobrze wyglądasz - rzuci Marcin, kiedy przyjdzie w odwiedziny do chorego przyjaciela. Skłamie jak z nut, bo Jakub ledwo otworzy drzwi i niemal nie ustoi na własnych nogach. - Tak też się czuję - odpowie Karski, sprzedając przyjacielowi kolejne kłamstwo, a ledwie się odezwie, zemdleje w drzwiach, więc Chodakowski natychmiast zacznie go ratować!

- W przypadku takiej choroby jest sinusoida. Są dni lepsze, kiedy myśli się pozytywnie, ale przychodzą takie dni kryzysu, kiedy człowiek już niemalże odpuszcza - tłumaczy Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". - Jakub, pomimo tego, że jest twardym facetem i zawsze dawał sobie radę sam, w tej sytuacji potrzebuje drugiej osoby. Jest Kasia, która bardzo mu pomaga. Tak naprawdę relacja dwojga ludzi jest najważniejsza... - dodaje aktor.

Leczenie Karskiego z "M jak miłość" nie da efektów. Znów wyląduje w szpitalu w krytycznym stanie!

Niebawem w "M jak miłość" z Jakubem będzie tak źle, że znów wyląduje w szpitalu. Choroba osłabi go do tego stopnia, że ledwo da radę utrzymać cokolwiek w rękach. Cały spocony z cierpienia, spróbuje wykrzesać z siebie ostatnią nadzieję do walki o lepsze jutro. 

- Stan Jakuba jest naprawdę krytyczny. Kasia cały czas przy nim czuwa, niestety nie ma poprawy i zaczyna ich to przerastać, ale Kasia musi być silna, nie pozwala sobie na momenty słabości. Pokazuje Jakubowi, że jest dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze - tłumaczy Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". - Kiedy już wszystkie metody racjonalne i naukowe zawodzą, to można liczyć tylko na cud i cuda się zdarzają - dodaje aktorka, co daje nadzieję na to, że serialowy Karski jednak stanie na nogi. Na pewno pomogą mu w tym bliscy. Nie tylko Kasia, ale też Marcin, który nie wyobraża sobie, że detektywa mogłoby zabraknąć... 

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany