M jak miłość. Marcin perfidnie oszuka Barbarę w sprawie Mateusza! Nawet Jakub go nie powstrzyma

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin perfidnie oszuka Barbarę w sprawie Mateusza! Nawet Jakub go nie powstrzyma

M jak miłość. Marcin perfidnie oszuka Barbarę w sprawie Mateusza! Nawet Jakub go nie powstrzyma

2021-07-13 12:04

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Barbara (Teresa Lipowska) będzie umierać ze strachu o Mateusza (Krystian Domagała). Nestorka rodu Mostowiaków nie będzie mogła sobie znaleźć miejsca i co chwilę będzie zadręczać telefonami Marcina (Mikołaj Roznerski), którego wynajęła, w związku z zaginięciem jej wnuka! W 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Chodakowski będzie miał już dość i przejdzie samego siebie! W okrutny sposób oszuka załamaną Barbarę! Nawet Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) nie będzie mógł uwierzyć, w to, co słyszy!

Marcin okropnie zadrwi z Barbary i doprowadzi seniorkę do rozpaczy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Barbara będzie odchodziła od zmysłów. Nestorka rodu Mostowiaków nie będzie mogła poradzić sobie z nagłym zniknięciem Mateusza, który w ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną opuścił Grabinę i wysłał jej pożegnalnego SMS-a: „Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam... Mateusz...”. Wiemy, że Mostowiak po ucieczce z domu wsiadł do pierwszego tira i wylądował w Gdyni, gdzie wziął pożyczkę na ogromną sumę i przepadł jak kamień w wodę.

Od tego czasu ani razu się z nią nie skontaktował, w związku z czym seniorka będzie odchodziła od zmysłów. Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej ani na chwilę nie spocznie i zrobi wszystko, aby odnaleźć wnuka! W tym celu wynajmie sprawdzonych detektywów – Marcina i Jakuba, aby ustalili pewne fakty! Niestety, postępy w śledztwie będą długotrwałe, a Barbara uzna, że nie może już czekać! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej zasypie Marcina telefonami i zażąda informacji!

Patrz też: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Lilka w M jak miłość: zdradziła Mateusza. Teraz Monika Mielnicka nakręciła swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO.

W 1597 odcinku „M jak miłość” po wakacjach nestorce rodu Mostowiaków w końcu uda się dodzwonić do Chodakowskiego. Przejęty ton Barbary od razu da mu do myślenia. Marcin uzna, że nie chce jej dokładać jeszcze więcej stresu i cierpienia i postanowi dość poważnie nagiąć fakty, czym zrobi seniorce tylko złudną nadzieję, gdyż prawda jest o wiele bardziej bolesna niż jej się wydaje!

- Przepraszam, że ciągle do ciebie dzwonię, ale bardzo się martwię... Nie masz żadnych wiadomości o Mateuszu? – zacznie zaniepokojona Barbara.

- Mamy pewien trop... Nie dzwoniłem, bo czekam jeszcze na potwierdzenie, ale jestem dobrej myśli. Sprawdzimy wszystko dokładnie... – uspokoi ją Marcin, podtrzymując ją na duchu, jednak równoznacznie ją okłamując.

- W takim razie czekam na jakieś wieści... – powie uradowana.

- Ciociu... Obiecuję, że jeszcze dziś podjadę do Grabiny i wszystko ci dokładnie opowiem – zapewni ją Chodakowski, czym jeszcze bardziej ucieszy Barbarę, która już nie będzie mogła doczekać się jego wizyty.

Całej rozmowie będzie przysłuchiwał się Karski, który w 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie będzie mógł uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszał! Jakub skarci przyjaciela za to, że okłamał seniorkę i szybko sprowadzi Marcina na ziemię.

- Trochę naciągasz fakty. To raczej poszlaki niż konkretny trop – poprawi Chodakowskiego.

- To i tak więcej niż nic... -  szybko utnie temat Marcin.

Spójrz również: Nowa Basia z M jak miłość. Córka Pawła Zduńskiego wytnie mu niezły numer i zaszaleje z wyglądem - ZDJĘCIA

Niestety nadzieja, jaką obudził Marcin nestorce rodu Mostowiaków tak jak szybko powstała w 1597 odcinku „M jak miłość” po wakacjach, tak szybko minie! Jeszcze tego samego dnia Chodakowski tak jak obiecał pojawi się u Barbary i wyzna jej już naprawdę, co udało im się ustalić. Potwierdzi, że ostatni raz, trzy tygodnie temu Mateusz był widziany w Gdyni, jednak od tamtej pory słuch o nim zaginął, a jego telefon jest nieaktywny. Jego słowa wzbudzą w seniorce niepokój, dlatego detektyw ponownie będzie chciał uśpić jej czujność i wmówi jej, że Mostowiak pewnie wyłączył telefon lub zmienił numer, jak również, że mógł obrać za cel inny punkt podróży aniżeli Szwecja.

W 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej słowa Marcina nie przekonają Barbary, że wszystko jest dobrze. Seniorka ułoży sobie usłyszane fakty w głowie, co dobije ją jeszcze mocniej. Barbara zda sobie sprawę, że Mateusz najpewniej sobie coś zrobił, dlatego tak naprawdę nie ma z nim żadnego kontaktu. Mostowiakowa już kompletnie się załamie i straci ostatnie nadzieje na odnalezienie wnuka! Będzie jednak pewna jednego! Za tą straszliwą tragedią stoi perfidna Lilka (Monika Mielnicka), która porzuciła kochającego męża i dla pieniędzy zniszczyła ich małżeństwo, czym bardzo zraniła jej wrażliwego wnuczka!

Zobacz także: Marysia z M jak miłość nareszcie się zmieni. Małgorzata Pieńkowska odmłodziła się o kilka lat! - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1554. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1554. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1554. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1554. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze