Nowa Basia z M jak miłość. Córka Pawła Zduńskiego wytnie mu niezły numer i zaszaleje z wyglądem - ZDJĘCIA

i

Autor: Facebook Nowa Basia z M jak miłość. Córka Pawła Zduńskiego wytnie mu niezły numer i zaszaleje z wyglądem - ZDJĘCIA

Nowa Basia z M jak miłość. Córka Pawła Zduńskiego wytnie mu niezły numer i zaszaleje z wyglądem - ZDJĘCIA

2021-07-13 20:33

Basia (Gabriela Raczyńska) z "M jak miłość" zaskoczy Pawła (Rafał Mroczek). W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie nie do poznania i nie chodzi tylko o zmianę wyglądu. Chociaż jak wskazują najnowsze fotki młodej gwiazdy "M jak miłość", po grzecznym wizerunku Basi nie będzie śladu. Pokaże na co ją stać, ale to tylko początek. Zduński może sobie nie poradzić z informacjami, które dotrą do niego na temat córki. Ona i Jasiek (Stanisław Dusza) zabawią się w bardzo dorosłych, a to nie skończy się dobrze... Nastolatka przesadzi i wywinie numer Pawłowi.

Nowa Basia w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zaszokuje nie tylko wyglądem!

Basia w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie jak nowa! Nastolatka dała się poznać od grzecznej strony i pomimo kilku wybryków, zawsze była oparciem dla Zduńskiego. To ona zaczęła przykładać się do scalenia jego związku z Franką (Dominika Kachlik) i próbowała jak najszybciej przekonać ich do ślubu. W życiu osobistym dziewczyny zaczęło się układać dopiero wtedy, kiedy na poważnie zainteresowała się Jaśkiem. 

Wcześniej Basia marzyła o Damianie (Olivier Proctor), który zainteresował się jej przyjaciółką Anią (Gabriela Świerczyńska). Młoda dziewczyna skupiła się na swoim wyglądzie, zaczęła nosić sukienki i obcasy, a teraz znów zaskoczy wszystkich swoim nowym wyglądem. 

Przeczytaj: M jak miłość. To ona skrzywdziła Barbarę! Lilka gorzko pożałuje zdrady Mateusza

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Basia z "M jak miłość" opublikowała na swoim koncie społecznościowym zdjęcie, na którym niczym nie przypomina siebie z serialu. Ma ciemne i krótko obcięte włosy. Po blond pasmach do ramion nie ma śladu! Mało tego, gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na niebieskie pasemka i całkowicie zrezygnowała z makijażu! Dodają zdjęcie, młoda aktorka pochwaliła się tym samym, że spędziła wakacje w górach i to właśnie tam cyknęła pamiątkowe zdjęcie. Gdyby nie zdjęcie profilowe, w ogóle trudno byłoby rozpoznać na obrazku serialową Basię. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość bardzo cierpi na planie! Mikołaj Roznerski wszystko wyznał fanom

Wygląd to jedno, ale zachowanie Basi z "M jak miłość" również może wstrząsnąć Zduńskim. W nadchodzących odcinkach młoda dziewczyna i Jasiek zabawią się w bardzo dorosłych i wszystko wskazuje na to, że zaczną myśleć o ślubie! Nawet nie zaczęli studiów, a bardzo możliwe, że chłopak już wyjmie pierścionek zaręczynowy. Zacznie się od dużego bukietu kwiatów. 

- Zwariowałeś? - zapyta zszokowana Basia na widok Jaśka i pięknego bukietu. - Tak - odpowie jej szczęśliwy chłopak.  

Zduński w "M jak miłość" po wakacjach 2021 miał zając się ślubem z Franką, a może się okazać, że Basia wywinie mu niezły numer i całkiem odmieniona, również się zaręczy!

Jak będzie wyglądać Basia z "M jak miłość"??? SPRAWDŹ W GALERII ZDJĘCIA i spróbuj rozpoznać grzeczną córkę Pawła Zduńskiego>>>

Najnowsze