Basia z M jak miłość weźmie ślub?! Szalona decyzja córki Pawła w nowym sezonie po wakacjach - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Basia z M jak miłość weźmie ślub?! Szalona decyzja córki Pawła w nowym sezonie po wakacjach - WIDEO

Basia z M jak miłość weźmie ślub?! Szalona decyzja córki Pawła w nowym sezonie po wakacjach - WIDEO

Niespodzianka w "M jak miłość"! Basia (Gabriela Raczyńska) zaręczy się z Jaśkiem (Stanisław Dusza)? To by wyjaśniało dlaczego córka Pawła (Rafał Mroczek) nie brała udziału w jednym z najważniejszych dni w jego życiu! Basia już będzie zajęta bardzo swoją miłością i przestaną ją interesować problemy sercowe ojca. A zresztą i one się właśnie skończyły, bo Paweł ostatecznie zrozumiał, że kocha Frankę (Dominika Kachlik) i hucznie jej się oświadczył na otwarciu bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w finale 21 sezonu "M jak miłość". A po wakacjach 2021 przyjdzie czas na młodą Zduńską i wygląda na to, że będzie bardzo szczęśliwa! Pamiętacie jeszcze, jak to się stało, że Jasiek i Basia zaczęli ze sobą chodzić? Zobacz koniecznie, co dokładnie się wydarzy po wakacjach 2021 na WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Basia w "M jak miłość" wyjedzie za mąż po wakacjach 2021? To wygląda na oświadczyny - zobacz WIDEO!

Wszystko wskazuje na to, że Basia w "M jak miłość" pójdzie w ślady swojego ojca! Na WIDEO z "Kulis M jak miłość" widzimy piękną scenę, w której Jasiek przynosi Basi piękny bukiet herbacianych róż, a ona cała szczęśliwa na coś się zgadza! Oboje są zakochani po uszy, tryskają radością i miłością! Czy jasiek w ten sposób oświadczy się totalnie odmienionej Basi?

Jeżeli wieczorne spotkanie Basi i Jaśka pod blokiem w nowym sezonie "M jak miłość" oznacza zaręczyny, to trzeba przyznać, że młodzi mają fantazję. Tak to dziś robią zakochani nastolatkowie? Przypomnijmy, że Paweł zaręczył się z Franką w finale 21 sezonu serialu z przytupem - kapela góralska, tłum gości i otwarcie nowego bistro Kingi, to była oprawa wydarzenia z przepychem. Za to nie można sobie wyobrazić bardziej skromnje uroczystości, niż w przypadku nastolatki i jej ukochanego...

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Metamorfoza Basi. Córka Pawła Zduńskiego wyrośnie na prawdziwą piękność! Już nie będzie taka sama

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu
M jak miłość po wakacjach 2021: Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)

i

Autor: MTL Maxfilm

Basia i jasiek w "M jak miłość" będą też mocno oszczędni w słowach. Oboje trochę zawstydzeni nagłym wybuchem uczucia po wakacjach 2021 powiedzą sobie kilka słów i po prostu rzucą sobie w ramiona! Czy można sobie wyobrazić coś piękniejszego?

- Zwariowałeś? - zapyta zszokowana Basia na widok Jaśka i pięknego bukietu.

- Tak - odpowie jej szczęśliwy chłopak.  

Ale już za moment w nowym odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Basia podda się chwili i odpowie zawstydzonemu ukochanemu: - Ja też!

Pamiętacie jeszcze jak to się stało, że Basia i Jasiek zaczęli ze sobą chodzić w "M jak miłość"? To miał być taki podły żarcik Ani (Gabriela Świerczyńska) i Damiana (Oliwer Proctor), którzy ubłagali Jaśka, żeby udawał przed Basią zauroczenie. Miał  w ten sposób pocieszyć Basię po stracie Damiana na rzecz kuzynki. I co? Z żartami to jednak trzeba uważać, bo stają się niespodziewanie prawdą, również w "M jak miłość".  

Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zobaczymy aż 2 śluby w rodzinie Zduńskich? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!   

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA 

M jak miłość po wakacjach 2021: Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość po wakacjach 2021: Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
Najnowsze